Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.07.14, 04:04   #5
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161604
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Peki Biz Kime Oy Vereceeeez? | Banu Avar

Kemal Derviş'in konuyla ilgisini pek anlayamadım. Ekonomiyi her ne kadar bizler yönettiğimizi sanıyorsak, sadece sanarız...

Sıcak para ile dönen ekonomi, çıt kırıldım olur. Yurt dışından ülkemize para akışı durduğu an, tüm hesaplar tepetaklak olur.. Üretimsiz, sıcak paraya dayalı ekonomiler böyle..

Borsa da Türk yatırımcılara kazandıkları üzerinden vergi var, yabancılara yok.. Neden?

* * *

Cumbaba seçimlerine gelirsek, en kötü bir aday çıkarılsa rte den kötü olamaz.. Padişahım çok yaşa diyen vatandaşlar var.. Tabi herşeyden bihaberler.. Hukuk diye birşey olmadığını, bir kişinin geleceğinin iki dudak arasında olduğunu anca ve anca başına kötü birşey geldiğinde anlar.

* * *

Rte yi beğenmeyip, alternatif olan Ekmeleddin İhsanoğlu'na da pek ısınamayıp, oy kullanmayacağım diyenler, farkında olmadan rte ye oy kullanmış olur..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.