Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.07.14, 17:56   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Öfke, Kindarlık, Bölücülük ve Ötekileştirme

ÖFKE VE KİNDARLIK VE BÖLÜCÜLÜK VE ÖTEKİLEŞTİRME

Eğer bir insanda hiddet, nefret, sevgi yoksunluğu, sevgi yoksunluğu nedeniyle antipatik olma, bunun farkına varıldığın da cebir ve şiddete başvurma halleri beyin hükmü ile yüreğe yerleşirse, beyin bu şekilde şartlanırsa, söylemler de ne kadar barış ve sevgiden söz edilirse edilsin, bu türlü psikolojik bozukluk içinde olan insanlar kimseyi inandıramaz. Lisanları barışdan yana olmaz, hatta barış ve sevgi sözcüklerinin ifadesi beden diline yansımaz. Bu haleti ruhiye içinde olanlar kindarlığı artık kendilerine aşağılayıcı bir yol, küçümseme adına bir yöntem olarak görür, kendisini tahlil eden insanlar rahatlıkla beyin kirlenmesinden söz edebilirler çünkü, kibir bünyelerine yerleşmiştir.


İnsanlar yaptıkları işlerde kendilerine rakip saydıkları siyaset, ticaret, spor ve hayatın her dalındakileri yok etme pahasına, beyni melekelerindeki kindarlığı kullanarak elindeki maddi manevi imkanlarla rakip gördüklerini ezmeye yok etmeye çalışırsa, hiçbir zaman medeni bir yarıştan söz etmek mümkün olmayacaktır. Sürekli kendilerini ve yanındakileri metheden, karşı tarafdaki güzellikleri sadece rakip olduklarından görmek istemeyip zem edenler, acaba hangi medeni dünyanın adamı olurlar? Rakip görülenler hiçbir kural tanınmadan ezilmeye ve yok edilmeye çalışılıyorsa yapanlar insanlıktan nasiplenmemiş demektir.


İnsanlar her türlü şaibenin, yolsuzluğun, rüşvetin, devlet malını üsulsüz kullanmanın, fevkinde olacaklar, tüm imkânları nalıncı keseri gibi kendilerine yontacaklar, rakip olanlara yasal haklarını dahi kullanma imkanı vermeyecekler, barışın simgesi hem beden diline hem lisan diline yansımış insanları hem hiddetleriyle hem şiddetleriyle aşağılamaya çalışacaklar işte bunun adı birileri çıkarları uğruna methiyeler dizse de kalitesizliktir. Bu tiplerden ne siyaset, ne devlet, ne ticaret adamı olur.


12 yıldır Türkiye Cumhuriyeti devleti işte menfi niteliklerini sıralamaya çalıştığımız bazı insancıklar tarafından yönetiliyor. Malum 10 Ağustos da bir seçim var. Türk milletine dayatılan 3 seçilmemesi gereken aday var, biz kerhen de olsa Ekmelettin beye oy vereceğiz, çünkü, muhalefet bize, Türk milletine yurt severlere başka şans bırakmadı.

Kerhen oy vereceğimiz İhsanoğlu’na iktidarda olup asla seçilmemesi gereken imam Tayyip hazretleri miting yapma şansı bile tanımıyor.

Sanırım 11 Ağustos sabahında seçilmiş Padişahımızı Padişahım çok yaşa diye kutlayacağız. Bu işlerin bu şekle dönüştürülmesinde büyük katkıları olan muhalefet idarecilerini bir kez daha kınıyor bir kez daha yazıklar olsun diyorum.

Sürç-i lisan ettik ise affola

30.07.2014
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla