Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.08.14, 00:50   #22
Magoria
Üye

Magoria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 250
Aldığı Teşekkür: 226
Rep Derecesi : Magoria Karimasını arttırmak için doğru yerdeMagoria Karimasını arttırmak için doğru yerdeMagoria Karimasını arttırmak için doğru yerdeMagoria Karimasını arttırmak için doğru yerdeMagoria Karimasını arttırmak için doğru yerdeMagoria Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Huzurlu
Standart “Oh, God! Art is long. And life is short.” Johann Wolfgang von Goethe

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Sanat´i Sanat yapan,Tarihi ve Tanitimi. Goethe degil, Çetin

Böylelikle söze baslayip, Bölümümüzün en Önemli sayfalarini tanitmaya calisayim dedim.

Zira buralarda hep Unikatlar dolasir, günden güne yeni taraflarini kesfedip, adeta sasiririz.

Böyle yola cikip, Analize basladigimda, anca Türkiyeden gelebildiginizi cikartabildim.

Halbuki, bu sekilde Sanata önem veren bir Sahisin Biografisinde bayagi bilgilerin sakli bulunabilecegini, büyük ilgiyle bunlari izleyebilecegimizi zannediyorum.

Söyle birde Hosgeldin deyip, Merakla verebilecegin bilgileri bekliyoruz.
"Sanatı duyan insanlarla, sanatı anlayan insanlar çoktur; ama sanatı hem duyan, hem de anlayan insan pek azdır…" (George Stillman Hillard)

Hoşbulduk siz de hoşgeldiniz.
Forumlarda pratiğim maalesef yeterli değil. Yanıt yazmaya geciktim kusura bakmayın.
Unikatlar terimini bir sanat terimi olmasa gerek. Yanılıyor muyum? Şayet öyle ise ilk defa karşılaştığımı söylemek isterim. ''...günden güne yeni taraflarini kesfedip, adeta sasiririz.'' dediğiniz Unikatlar bir kişilik kalıbı mı acaba? Bu satırlarınızda bir iğneleme sezmeden geçemediğim için açıkça ne demek istediğinizi aydınlatırsanız sevinirim. Siz sayfa yöneticileri ve müdavimleri olarak biyografi sayfanıza özen de, benden 1-0 önde olduğunuz doğrudur.

'Yarı yolda bırakmak' diye bir şey yoktur, yol orada bitmiştir. (Anonim)
Magoria isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Magoria'in Mesajına Teşekkür Etti.