Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.08.14, 01:18   #27
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131259
Aldığı Teşekkür: 42646
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: “Oh, God! Art is long. And life is short.” Johann Wolfgang von Goeth

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Magoria Mesajı göster
"Sanatı duyan insanlarla, sanatı anlayan insanlar çoktur; ama sanatı hem duyan, hem de anlayan insan pek azdır…" (George Stillman Hillard)

Hoşbulduk siz de hoşgeldiniz.
Forumlarda pratiğim maalesef yeterli değil. Yanıt yazmaya geciktim kusura bakmayın.
Unikatlar terimini bir sanat terimi olmasa gerek. Yanılıyor muyum? Şayet öyle ise ilk defa karşılaştığımı söylemek isterim. ''...günden güne yeni taraflarini kesfedip, adeta sasiririz.'' dediğiniz Unikatlar bir kişilik kalıbı mı acaba? Bu satırlarınızda bir iğneleme sezmeden geçemediğim için açıkça ne demek istediğinizi aydınlatırsanız sevinirim. Siz sayfa yöneticileri ve müdavimleri olarak biyografi sayfanıza özen de, benden 1-0 önde olduğunuz doğrudur.
Isaretledigim yer cok göze battigi icin ilk önce oraya dayanmak istiyorum.

Katiyyen bir Igneleme amacli olmadigindan, Emin olabilirsiniz.

Müdavim demissinizde, bunu simdi Fazla abartilmis olarak algilamissiniz galiba.

Müdavim olmak herhangi bir Üyeden yüksekte bulunmak anlamina gelmiyor.
Oralara, Paylasimlariniz yükseldikce gelebiliyorsunuz.

Bir Sanatci bir eserini bitirdikten sonra, ayni eseri taklit etmeye kalksa bile, Tipatip ayni eseri yapamaz.
Baski olmadigindan, Kullandigi Boya karisimi bile degisebiliyor.
Böylelikle her eseri bir Unikat olarak algilaniyor.

Insanlari Klonlamaya bile calistilar, tabiki her ugrasiya karsi aynisini yapamadilar, her biri bir Unikat kalip, kendi kendine Gelisti.

Unikat yani sadece Tek esere bagli, Kopyasi her zaman Kopyasi kalir.

Bir Misal vermeye calisayim.

Seneler evvelsine bir Tablo sahibi olup, onu Duvara asmistim.
Tablo tabiati, siralanmis agaclari, ortasinda süzülen yolu, Sag tarafinda bir Su birikintisini barindirmakta.

Seneler sonra yeniden Resime baktigimda, adeta sanki Üc Dimensionlu görmeye baslamistim.
Isigin nasil üzerine düstügünü görüp, adeta yolun üzerinde sanki bir ufak yagmurdan olusmus bir Filim gibi duran görünüm, suyun ardindan Tepelerin ard arda dizilmis sekilleri, günden güne gözüme carpmaya basladi.

Basligi sectiginizde sanattan bahsettiginiz icin, ayni Atmosferden devam edip, sizi hemen Korkutmayayim demistim.

Belki Farkina varmistiniz, Adete kendini yeteri kadar tanitmayan üyelerin kabusu olarak taninmaya baslamisim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.