Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.08.14, 13:46   #1
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5418
Ettiği Teşekkür: 97377
Aldığı Teşekkür: 135792
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Vatana İhanet Gibi! | Tokmak | Rahmi Turan

Çok önemli, çok hayatî günler yaşıyoruz.
Hiç kimsenin “Bana ne?” demeye hakkı yok!
Ülkenin kaderini hepimizin oyları tayin edecek.
Kılıçdaroğlu’nun “Sandığa gidin” çağrısına her vatandaş mutlaka uymalı.
Var olmak, ya da yok olmak… Durum bu kadar önemli!
Uğur Dündar dün sütununda şöyle diyordu:
“Tatil beldelerinde şemsiye altında yatmayı tercih ederek sudan bahanelerle oy vermeye gitmeyecek olanlara ve protestoculara gelince…
Kendi aralarında ‘Bana ne? Ben mi kurtaracağım memleketi? Bana sorulmadan belirlenen bu adaya benden oy yok’ diyerek geyik yapıyorlar!
Adım gibi biliyorum, 10 Ağustos gecesi sonuçlar açıklanınca ‘Vay canına, adam gene kazandı! Bu vatandaştan bir halt olmaz, Cumhuriyet elden gidiyor şekerim!’ diyerek rakılarını keyifle yudumlamaya hazırlanıyorlar!”
Doğru bir tespit…
Bunlara “Tatlısu demokratları” veya “Sahte Cumhuriyetçiler” denir!
İçki masasında memleketi kurtarmaya çalışırlar ama oy vermeye gitmezler!
Bu seçimde, geçerli bir mazereti olmadan sandığa gitmemek veya boş oy vermek, emin olun ki, vatana ihanet gibi haince bir davranış olur!

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla