Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.08.14, 02:53   #164
Magoria
Üye

Magoria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 250
Aldığı Teşekkür: 226
Rep Derecesi : Magoria Karimasını arttırmak için doğru yerdeMagoria Karimasını arttırmak için doğru yerdeMagoria Karimasını arttırmak için doğru yerdeMagoria Karimasını arttırmak için doğru yerdeMagoria Karimasını arttırmak için doğru yerdeMagoria Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Site Üyelerinin Eğitim Seviyesi

Benim durum burada farklı bi pozisyonda duracak ama yine de yazayım. Ben o dönemler yaş 18,19 iken eğitim sisteminine karşı gelip, ülkenin insan yetiştirme konusundaki sığır gütme dayatması olarak gördüğü sınavla seviye belirleme, kategorileştirip yaftalaştırma, tek kalıba sokma gibi yaptırımlarına karşı gelip sınav günü elimde sınava giriş belgelerimle yolda yürürken karar değiştirip belgelerimi yanından geçtiğim çöp konteynırına fırlatmıştım. O gün bugündür de hiç bi sınava girmedim. Eğitimsiz miyim? Evet bu sistem duruşunda herhangi bir barkot sahibi değilim. İlerleyen zaman içerisinde tecrübe edindiğim ve ilgi alanlarım doğrultusunda kendi dünya görüşümü kazanmamda hür kararlarımın bana kaybettirdiği tek şey diplomadır. Dış dünyanın basmakalıp ahkamlarıyla önyargılı tutumu ne olursa olsun beni bir ben bilirim gerisi teferruattır.

'Yarı yolda bırakmak' diye bir şey yoktur, yol orada bitmiştir. (Anonim)
Magoria isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Magoria'in Mesajına Teşekkür Etti.