Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.08.14, 22:26   #70
Deniz
Müdavim

Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 389
Ettiği Teşekkür: 14441
Aldığı Teşekkür: 15353
Rep Derecesi : Deniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği var
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

%90 Tepki Amaçlı Olarak Oy Kullanmayacağım.

Adaylara bakıyorum bakıyorum ama hiçbirisi benim cumhurbaşkanım olamaz.

Chp Mhpnin adayınıda sevemedim gitti.

Zaten seçmemizi komik buluyorum. Bize dayatılan kişileri seçmek zoruna kalıyoruz.
Bizde kötünün iyisi diye diye ülke böyle saçma kişiler tarafından yönetilir oldu.
Ben ne zaman kötünün iyisini düşünmeden oy kullanabileceğim acaba ?

Ha Ekmeleddin olmuş ha rte olmuş bence bir fark olmayacak...

ÇOĞUNLUKÇU DEMOKRASİ Mİ? DİKTATÖRLÜK MÜ?
Kemalist, cumhuriyet ve kazanımlarına sahip çıkan bir adayın olmaması elbette üzücü ve düşündürücü; fakat bu şartlar altında ülkenin daha fazla bataklığa sürüklenmesine, karanlık günlere hapsolmasına izin verme.
Yıllardır süregelen tek adamlık keyfiyetine son vermek için SANDIĞA GİDİN, OYUNUZA SAHİP ÇIKIN !!!!

..Senin düşünceni anlamıyorum gerçekten....(Neden) iyi düşün..ilerde pişman olacağın bir yanlış iş yapa..bence...

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Deniz'in Mesajına Teşekkür Etti.