Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.08.14, 23:09   #73
Tntcool
Kelebek gibi uçar, arı gibi *******...

Tntcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 99
Ettiği Teşekkür: 13482
Aldığı Teşekkür: 20637
Rep Derecesi : Tntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Yahu arkadaş benim bir çok tanıdığım 10 sene öncesinin ekonomik krizlerini daha yeni yeni atıyor üzerinden millet acından ölüyordu şimdi ise ülkeniz cumhuriyet tarihinin en parlak dönemini yaşıyor gelen turistlerle yarım ingilizcemle muhabbet ediyorum insanlar türkiyeye imrenir olmuş avrupa ile yarışıyoruz siz neyin tepkisindesiniz. Ekmeleddin kim ? Kökeni türk bile degil ne faydası olmuş bu millete ? Ona oy verirken hiçmi sızlamayacak vicdanınız ?.
Şu anki hükümetin gitmesi istense süper bir ekonomik kriz daha çıkartlılabilir. Kimse de açlıktan ölmez bu ülkede. Arjantin değil burası.
Cumhuriyet tarihinin en parlak dönemleri 1938'de bitti. (uçak fabrikası vardı ve saman ithal etmiyorduk)
Emeklilik maaşıyla Türkiye'ye gelip aylarca tatil yapan Avrupalılar'la konuştuğunda onların söylediklerini yanlış anlıyorsundur. (muhtemelen yarım İngilizce )
4 Üyemiz Tntcool'in Mesajına Teşekkür Etti.