Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.08.14, 23:23   #74
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161454
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Yahu arkadaş benim bir çok tanıdığım 10 sene öncesinin ekonomik krizlerini daha yeni yeni atıyor üzerinden millet acından ölüyordu şimdi ise ülkeniz cumhuriyet tarihinin en parlak dönemini yaşıyor gelen turistlerle yarım ingilizcemle muhabbet ediyorum insanlar türkiyeye imrenir olmuş avrupa ile yarışıyoruz siz neyin tepkisindesiniz. Ekmeleddin kim ? Kökeni türk bile degil ne faydası olmuş bu millete ? Ona oy verirken hiçmi sızlamayacak vicdanınız ?.

Çok komik bir film izlesem bu kadar güldüremezdi. Demek ki insanların gözleri bu kadar körleşebiliyor..

Yuh yahu.. Gerçekten yuh. Hani, bir çıkarın olsa, tamam diyeceğim, çıkarı uğruna bazı gerçekleri görmez olmuş diyeceğim de, sanırsam sıradan bir vatandaşsın..

Yahu çoluk çocuğu bakanlara talimat verir olmuş.. Padişahlığa çok mu meraklısınız?

Biraz akıl, biraz izan.. Bir müteahhit telefonda milletin bilmem neresine koyacağım diyor, başbakan da bu kişiyle yanyana gelip plaket sunuyor. Yazıklar olsun..

Koysunlar milletin bilmem neresine, az geliyor baksanıza..

Müstehak..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.