Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.08.14, 23:25   #75
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30788
Aldığı Teşekkür: 40437
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Deniz68 Mesajı göster
%90 Tepki Amaçlı Olarak Oy Kullanmayacağım.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Deniz68 Mesajı göster

Adaylara bakıyorum bakıyorum ama hiçbirisi benim cumhurbaşkanım olamaz.

Chp Mhpnin adayınıda sevemedim gitti.

Zaten seçmemizi komik buluyorum. Bize dayatılan kişileri seçmek zoruna kalıyoruz.
Bizde kötünün iyisi diye diye ülke böyle saçma kişiler tarafından yönetilir oldu.
Ben ne zaman kötünün iyisini düşünmeden oy kullanabileceğim acaba ?

Ha Ekmeleddin olmuş ha rte olmuş bence bir fark olmayacak...

ÇOĞUNLUKÇU DEMOKRASİ Mİ? DİKTATÖRLÜK MÜ?
Kemalist, cumhuriyet ve kazanımlarına sahip çıkan bir adayın olmaması elbette üzücü ve düşündürücü; fakat bu şartlar altında ülkenin daha fazla bataklığa sürüklenmesine, karanlık günlere hapsolmasına izin verme.
Yıllardır süregelen tek adamlık keyfiyetine son vermek için SANDIĞA GİDİN, OYUNUZA SAHİP ÇIKIN !!!!

..Senin düşünceni anlamıyorum gerçekten....(Neden) iyi düşün..ilerde pişman olacağın bir yanlış iş yapa..bence...

Şurda adımı yazssaydın fena olmazdı. Bende cevap verme hakkımı kullanayım

Baskı ile belirttiğim nokta. Neden ? Bunca yıldır neden izin verdiniz ve veriyorsunuz ? Neden engel olamadınız ? Bu ülke koalisyon hükümetleri çok görmüş bir ülke ? Ne olduda bu insanlar bu kadar rte ci oldu ? Sade odun kömür makarna yapamaz. Bu ülkede böyle şeylere oyunu satmayacak çok insan var.
Sizler neden rte nin cumhurbaşkanlığına aday olmasına kadar gelen süreçte sessiz kaldınız ?
Oy vermemekle iş bitmiyor ?
Evlatlarınıza torunlarınıza nasıl hesap vereceksiniz ?
Hadi hepsini geçtik.
Ben bütün siyasetçileri indirmek istiyorum. Çünkü içlerine giren bozulmuş. Sağlam girenlerde bozulmuş.
Hadi ben oyumu sizin istediğiniz gibi verdim. Birçok kişide öyle yapacak.
Ama biz bunları yaşanılanları hiç haketmiyoruz.
Türk milletini rteyi seçmek zorunda bırakanlar utansın.
Ne baykal nede diğerleri beş para etmez. Diğer partilerin pasifliği nedeni ile rte şuan cumhur adayı.

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.