Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.08.14, 23:43   #79
Jasmina
» Vous et l'Amour «

Jasmina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 23
Ettiği Teşekkür: 2168
Aldığı Teşekkür: 6188
Rep Derecesi : Jasmina parlak bir geleceği varJasmina parlak bir geleceği varJasmina parlak bir geleceği varJasmina parlak bir geleceği varJasmina parlak bir geleceği varJasmina parlak bir geleceği varJasmina parlak bir geleceği varJasmina parlak bir geleceği varJasmina parlak bir geleceği varJasmina parlak bir geleceği varJasmina parlak bir geleceği var
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Yahu arkadaş benim bir çok tanıdığım 10 sene öncesinin ekonomik krizlerini daha yeni yeni atıyor üzerinden millet acından ölüyordu şimdi ise ülkeniz cumhuriyet tarihinin en parlak dönemini yaşıyor gelen turistlerle yarım ingilizcemle muhabbet ediyorum insanlar türkiyeye imrenir olmuş avrupa ile yarışıyoruz siz neyin tepkisindesiniz. Ekmeleddin kim ? Kökeni türk bile degil ne faydası olmuş bu millete ? Ona oy verirken hiçmi sızlamayacak vicdanınız ?.
Dış borç katlanarak büyüyor haberiniz yok galiba, buna karşın birilerinin cebi dolmakta ve taşmakta hatta. Neden? Tüm bunlar olurken de köşe başlarındaki mendilci çocuklarda neden artış var? simitçiler neden iş bırakıyor? insanlar sefil ve aç. Cebi dolu olanların parası kat kat artıyor acaba hiç bunu düşündünüz mü? Neden?

2002 den bu yana RTE nin ağzından Türk ve Türklük kelimesi bile çıkmıyorken, siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Ne yani bizde geleceğin Afganistan'ı, Irak ve Suriye'si mi olalım?

Ne yani 1923 den bu yana yaşattığımız Cumhuriyet'e sahip çıkmayalım mı? Sizin bu forumda bu sözleri söylemenize etken olan Cumhuriyeti ve özgürlüğümüzü elimizin tersiyle itelim mi? 91 yıldır yaşadığımız bu ülkede esir mi olalım?

Ve daha nice niceleri. Pes yani.

Bundan sonra.
Ne benim kelimeleri biraraya getirecek halim var ,
Ne senin beni işitecek bir kalbin..

Jasmina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Jasmina'in Mesajına Teşekkür Etti.