Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.08.14, 02:53   #83
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Yasemen Mesajı göster
Dış borç katlanarak büyüyor haberiniz yok galiba, buna karşın birilerinin cebi dolmakta ve taşmakta hatta. Neden? Tüm bunlar olurken de köşe başlarındaki mendilci çocuklarda neden artış var? simitçiler neden iş bırakıyor? insanlar sefil ve aç. Cebi dolu olanların parası kat kat artıyor acaba hiç bunu düşündünüz mü? Neden?

2002 den bu yana RTE nin ağzından Türk ve Türklük kelimesi bile çıkmıyorken, siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Ne yani bizde geleceğin Afganistan'ı, Irak ve Suriye'si mi olalım?

Ne yani 1923 den bu yana yaşattığımız Cumhuriyet'e sahip çıkmayalım mı? Sizin bu forumda bu sözleri söylemenize etken olan Cumhuriyeti ve özgürlüğümüzü elimizin tersiyle itelim mi? 91 yıldır yaşadığımız bu ülkede esir mi olalım?

Ve daha nice niceleri. Pes yani.
Valla kafam sağlam hiç bir şeyin kafasını yaşamıyorum çok nadir alkol tüketirim oda ortam olursa herkeslede içmem haaaaa seninle içmem mesela

Biz avrupa ile kıyaslıyoruz kendimizi Irakla, Afganistanla değil onlar gibi olsaydık 10 sene içerisinden çoktan olurduk hatta senin o arkasından gittiklerin varya onlar olsa iktidarda Afganistandan daha beterdik emin ol.

Özgürlükten bahsetmişsin birde hangi özgürlüğün elinden alındı ? Bu zamana kadar benim bacılarım kafasında başörtüsü var diye okuma hakkı elinden alındı yahu bumu özgürlük ? Şu siyasi ideolojilerinizle yorum yapmayı bırakın artık gözünüzü açın. Bu ülkeye en çok faydası olan ve olacak adam ayrıca en zeki siyasetçi Recep Tayyip Erdoğan'dır ! Daha iyisi olsun dönmeyen Arda(slower) en adidir !

@Hasat çekinecek bir şeyimiz yok Allaha çok şükür göğsümü gere gere söylerim ben desteklediğim insanı çünkü doğru olduğuna inanıyorum.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Slower'in Mesajına Teşekkür Etti.