Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.08.14, 03:12   #84
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131199
Aldığı Teşekkür: 42589
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Valla kafam sağlam hiç bir şeyin kafasını yaşamıyorum çok nadir alkol tüketirim oda ortam olursa herkeslede içmem haaaaa seninle içmem mesela

Biz avrupa ile kıyaslıyoruz kendimizi Irakla, Afganistanla değil onlar gibi olsaydık 10 sene içerisinden çoktan olurduk hatta senin o arkasından gittiklerin varya onlar olsa iktidarda Afganistandan daha beterdik emin ol.

Özgürlükten bahsetmişsin birde hangi özgürlüğün elinden alındı ? Bu zamana kadar benim bacılarım kafasında başörtüsü var diye okuma hakkı elinden alındı yahu bumu özgürlük ? Şu siyasi ideolojilerinizle yorum yapmayı bırakın artık gözünüzü açın. Bu ülkeye en çok faydası olan ve olacak adam ayrıca en zeki siyasetçi Recep Tayyip Erdoğan'dır ! Daha iyisi olsun dönmeyen Arda(slower) en adidir !

@Hasat çekinecek bir şeyimiz yok Allaha çok şükür göğsümü gere gere söylerim ben desteklediğim insanı çünkü doğru olduğuna inanıyorum.
Bu Saat´temi cevap verdin?.

Sasirmak elde degil!.

Yahu artik Bas örtüsü Politikalari yapmak yerinde bile degil!.

Gezi olaylarinda olan sahislar, simdiki zamanimizda, artik Kuzey Irakta Bas kesiyor!.

Resimlerini simdi burayada eklerdimde, sanirsam ya sen resim kayitlarini arlirdin yada baska sahis, hemen Real´in basina Bela olmaya calisirdiniz!.

Bazi Görüsler Kafa kesmekle yetinmeyipte, Kücük Cocuklarinda kafasini kesip, Internete yerlestirirse, seninde Kiz Cocugun var, gerisini artik kendin düsün!.

Burada aynen Taptiklarin, ilk önce senin Kafani kesmekte Bir Saniye bile tereddütte bulunmazlar!.

En yakin izinde, Kizin Gül olarak!.

Halen burada Tanricalastirdigin sahisa tapman, Dininde tam olarak Adil olmadiginin Temsili!.

AKP, Hz. Muhammedi Mahkemeye cekmisler, Ak-Kulis sayfalira bir göz at!.
Oralarda kendi gözlerinle görüp okuyabilirsin, Hangi Dinden bahsediyorsun simdiki durumunla?.

Bas örtü Problemlerini gec!.

lk önce kendin bu Problemlerle karsilacaksin!.

Iraktan bahsettin degilmi?.

Irakta olan dava
, umarim tam olarak takip edersin, sadece Yahudistanin daha cabuk büyümesinle sonuclanacak!.

Uyan artik uyan!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.