Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.08.14, 03:17   #87
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161533
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@ReaL Ekmeleddin ismi açıklandığında bu sitede en fazla hayal kırıklığına uğrayan üye sendin, adamın arkasından verdin veriştirdin aradan 2 gün geçti adamı araştırdım ben iyi adammış yahu dedin çıktın işin içinden. Yahu nasıl araştırıyorsunuz ? Allah aşkına nereden ne okuyorsunuz inan çözemedim. Senin çok zeki bir adam olduğunu düşünüyorum ben ama çok şaşırtıyorsun beni..

@Tntcool sana cevap vermeyeceğim sinirlerim bozuluyor sen geriyon beni..
Evet verdim. Arkasından meselesine hiç değinme, buradan her yazdığımız arkasından oluyor zira.

İşte bak, aramızdaki fark bu.. Bizler tartışırız, hem de enine boyuna. Eleştirilerimizi de yaparız. Koyun gibi körü körüne biad etmeyiz..

Bülent Arınç bunu zaten söylüyor. Bizim kültürümüzde karşı gelmek yoktur vs. vs. Daha bir hafta önce bunu söyledi.

Sahi onun özgül ağırlığı vardı dimi. Bir gün başka, diğer gün başka konuşan biri işte.. Kendi kendini bitirdi..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.