Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.08.14, 03:36   #90
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161588
Aldığı Teşekkür: 177628
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Abi sen sadece siyasi ideolojinden vazgeçemiyorsun seni ben çok iyi anlıyorum neden dersen; Bende beni dilim dilim kesseler ayağıma pırangalar vursalar gözlerimi dağlayıp yaksalar iki koldan bir alnımdan çaksalar kesinlikle bir sol partiye oy vermem ve sol partinin desteklediği birinin izinden gitmem. Sende öylesin hepsi bu. Buda aileden geliyor sanırım.
Hiçbir partiye, hiçbir siyasi kuruluşa üyeliğim olmadığı gibi bir bağım da yoktur.

Şahsi olarak, dümenim de iyi. Yarın kaygım yok. Ben kendimi düşündüğümden değil, Türkiye'nin geleceğini düşünüyorum.

Dış borç aldı başını gitti, ülke iflas eşiğinde bunu kimsenin gördüğü yok. Hoş, milletin umurunda bile değil. Zaten büyük bir kısmı bu tür haberleri izlese bile anlamıyor.

Dışarıdan gelen sıcak para ile ekonomi nereye kadar döndürüle bilinir? Üniversite mezunu gençlerin büyük bir çoğunluğu işsiz.. Patlama olur, patlama.. İnsanlar bir yere kadar dayanabilir..

Kendini ifade edemeyen başbakanın oğlu, milli eğitim bakanına talimatlar yağdırıyor. Kızı desen ona keza.. Padişahlık gibi..

Bunlar senin içini siniyorsa, daha sana birşey diyemem.

* * *

Hiç gördünmü, duydun mu? Herhangi bir ülkenin bir başbakanı gazetelere müdahale etsin, bayan gazeteciye terbiyesiz, edepsiz kadın desin?

Yolsuzluk mevzularına girmiyorum, bak daha..

Eninde sonunda, tüm yolsuzlukların hesabı verilecek.. Eninde sonunda.

Bak hukuksuzluklara da girmiyorum daha..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.