Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.08.14, 00:14   #22
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131031
Aldığı Teşekkür: 42517
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Gülümseyen Adolf Hitler !!!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Hitler saf alman ırkı yetişsin istiyorduya.Anne ve babası gerçek alman olan çocuklar.
Sadece burada Komik olan:
Birincisi) Kendisi bile Alman degildi!.

Ikincisi) Yasadigim Bölge Almanyanin tam Göbegi olmakla, simdiki zamaninda Rusyadan veya oradan buradan gelenlere, yeniden tamam diyoruz.

Garanti soylarinda bir alman Kurt Köpegi vardir diye aniyoruz.

90´li senelerinde kendi basimdan gecti, Wiesbaden Zentral Trenduragin önünde olan BP-Benzinligine Tamirat icin vardigimda, ilk önce kendimi tanittim.

Kasanin arkasinda duranin simasi, ilk bakista bir Talibani andirmis olmakla isminin Ali oldugunu söylemisti.

Bunun üzerine daha dikkatli bakip, belirli soruyu sordugumda, kendisi bile cevap vermeyip, "Is Arkadasi" Ali´nin Original Alman ismi oldugunu söylemisti.

Tabiki Osmanli Viyana kapilarina kadar gelmis, Fertlerinin viyana kipalirini bile gecmis oldugunu Tarih Kitaplari yaziyordu.

Bunun üzerine bende hemen Civiyi üstüne Cakip, "Tabi" dedim, Arasinda garanti bir Kücük Osman vardi.

Tarih kitaplari bir yana, suradan dört sene evvelsine, bir yaziyla karsilastim.

Avrupalilarin DNA´sini Analize ederken, Türklerin DNA´sina cok yaklastiklarini ortaya cikarmislardi.

Hersey Yalan ama, bu Gercek tabiki saklanamazdi.

Gazeteler bile Sayfalarca yazilar cikartip, Internet forumlari bile, bunu konusmaya baslamisti..

Bu esnada gözümün önüne gelenler (Okuduklarim) beni dahada sasirmama, kafami sallamama yol acti.

Bir seferinde, Belediyeden Hastaneleri gezenler, Cocuk Dogum istasyonlarinda Burunlarini Cama yapistirip, Cocuklari dikizledigini, Onlarin hangi ulusun Cocuklari oldugunu görüp, Kendi Soylarinin Kurudugundan yakiniyorlardi.

Tabiki Soylari kurumakta olan bu ulusa, yeni Kan lazimdi.

Neyse, bu yeni kan davasindada, Alman forumlarinda cok yorumlar yapmistim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti