Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.08.14, 11:03   #137
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5983
Mesajlar: 25,800
Ettiği Teşekkür: 100636
Aldığı Teşekkür: 141486
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Haftalık Burç Yorumları

(18 Ağustos - 24 Ağustos
)

Gökyüzünün sizlere mesajı: Hırsına yenilme! Bu hafta geçmişle ilgili rahatsızlık duyduğunuz konular gündeminize gelebilir öfke ve duygusallığın yoğun geçişinde hırsla tepkiler verebilir pişmanlık duyacağınız davranışlar içine girebilirsiniz. Geçmişin tozlu raflarında kalmış kişi ve olaylar için enerjinizi harcamamalı şu anda sahip olduklarınızı olumsuz etkileyecek durumlar yaratmamaya çalışmalısınız. İş hayatınızda ise yeni fırsatlar yakalayabilir kazançlı girişimler başlatabilirsiniz. Hafta boyunca baş ağrıları ile ilgili sağlık sorunları yaşanabilir olabildiğince stresten uzak durmalı ve rahatlayacağınız aktivitelere yönelmelisiniz.


Gökyüzünün sizlere mesajı: Bilginin peşinden git! Bu hafta iş hayatınızda çok fazla insanın takdirini kazanabilir yurt dışı ile bağlantılı cazip tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz mesleğinize artılar getirecek fırsatları akıllıca değerlendirmeli ve bilginin sağlayacağı getirilerin peşinden gitmelisiniz. İş hayatınızda gizliliğe önem vermeli ve her şeyinizi ulu orta anlatmamalısınız. Özel hayatınızda ise eş yada sevgilinizin yakınları canınızı sıkabilir. Kurnazca yapılan davranışlar ve söylenenler karşısında tepkinizi açık fakat seçilmiş ifadelerle ortaya koyun ve ilişkiniz üzerinde söz sahibi olmadıklarını iyice anlamalarını sağlayın.

Gökyüzünün size mesajı: Rüyayı bırak gerçeğe yönel! Hayatınızda daha gerçekçi davranışlar sergilemeli iş ve özel yaşamınızı iyileştirmek için kendi gerçeklerinizin bilincine vararak hareket etmeli gerçekleşmeyecek hayallerin peşinden gitmeye bir son vermelisiniz. Bunu yapmadığınız takdirde aynı kısır döngü içinde döner durursunuz. Seçim sizin. Gökyüzü sizi desteklerken kendi gerçeklerinizin ne olduğuna karar vermeli iş hayatınızda emeğinizi kazanca çevirecek girişimler için iş birlikleri ve fikir birliklerine açık olmalısınız. Özel yaşamınızda da aynı gerçeklilik olumsuz bir beraberliğin sürekli üzülen fedakarlık eden yıpranmış kişi si olmanızdan da kurtuluşunuz olacaktır.

Gökyüzünün sizlere mesajı: Değerlerini sahiplen! Bu hafta özellikle iş hayatınızda doğrularınızın peşinden gitmeli iş arkadaşlarınızın sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Sizin için değer taşıyan maddi manevi konuları sahiplenmeli kendinizi bu konularda geri planda tutmadan hareket etmelisiniz. Eleştiriler sizi sizden uzaklaştırıyor ve başkalarının görmek istediği bir şekle girmenize sebep oluyorsa oto kontrolünüzü ve değerlerinizi kaybettiniz demektir. Sizler zodyak’ın sezgisel bilgelerisiniz. Sezgilerinize güvenin ve doğrularınızı yaşamınızın temeli haline getirin. Özel yaşamınızda ise hukuksal sorunlarınızı eş ya da sevgilinizin desteği ile aşabilirsiniz.


.Gökyüzünün sizlere mesajı: Kalbinin zenginliğini yaşamına yansıt! Bu hafta ikili diyaloglarınızda anlık kızgınlıklarla sarf edeceğiniz sözler karşınızda ki kişileri kırabilir ve dostluklarınız zarar görebilir. Beklentilerinizin istediğiniz hızda gerçekleşmemesinden başkalarını sorumlu tutmak hiç size göre bir davranış şekli olmadığına göre bırakın sevgi dolu kalbiniz yansısın sözlerinize. İş hayatınızda haftanın ilerleyen günleri ile önemli görüşmeler ve bunun getirisi anlaşmaları imza altına alabilir istikrarlı bir sürecin startını verebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise geçmişle ilgili konular hafta boyu peşinizi bırakmayabilir.
Gökyüzünün sizlere mesajı: Aşkı çağır! Tüm kalbinizle istek ve arzularınızın gerçekleşmesi için dileklerde bulunun ve asla hayatınızda umutsuzluğa yer vermeyin. Umutsuzluk ruhunuzu sardığı anda güzelliklere kapıları kapatmış olursunuz. Eğer gerçekten işiten kulaklara sahipsek tanrı bize bizim kendi dilimizde seslenir sözünü unutmayın Gandhinin. İş hayatınızda değişimler söz konusu olabilir kendinizi daha huzurlu hissedeceğiniz bir bölüme geçebilir yeni bir iş teklifi ile daha iyi bir pozisyonla yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.
Gökyüzünün sizlere mesajı: Kuşkuyu tereddütü bırak! İş ve özel yaşamınızda sürekli tereddüt halinde olmanız yüksek kaygılarınız hem kendinize hem de size değer veren insanların üzerinde yorucu etkilere neden olurken ilişkilerinizi sağlıklı bir şekilde götürmek nasıl mümkün olabilir? Kendinize bu soruyu sormalı dürüst cevaplar verdikten sonra kaygı ve tereddütlerinizin sizden neleri alıp götürdüğünün hesabını yapmalısınız. Bunu başardığınız anda iş ve özel yaşamınızda her şey kendiliğinden yoluna girmeye başlayacak ve siz içinizde sürekli hapsettiğiniz gerçeklerinizin farkına vararak yetenek ve duygularınızı hürriyetine kavuşturmanın başarı ve mutluluğunu deneyimleyeceksiniz.

Gökyüzünün sizlere mesajı: Hissettiğini ifade et! Güçlü sezgilerinizin her zamankinden daha fazla ön planda olduğu bir haftadasınız. Değişim enerjisi karşı koyulmaz bir şekilde yaşamınızda hükmünü sürmeye başlıyor size düşen hissettiklerinizi yaşama sözlerinize davranışlarınıza yansıtmak. İş arıyorsanız bu hafta olumlu cevap alabilir maddi anlamda beklentilerinizi sorunsuz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Beklediğiniz ödemeler zam terfi gibi konular gündeminize sürpriz bir şekilde gelebilir. Özel yaşamınızda ise ailevi konularda yaşanacak gerginlikler istediğiniz ortamın oluşmasını sağlayarak sorunları kökten çözüme kavuşturmanızı sağlayabilir. Bekar Akrepler aşk sizi hiç beklemediğiniz bir anda içine çekebilir.
Gökyüzünün sizlere mesajı: Seçici davran! Özellikle iş hayatınızla ilgili konularda birlikte çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizi gözden geçirmeli ve gereğinden fazla samimiyetten uzak kalmanız gerektiğinin farkına varmalısınız. Bu sizi olacak pek çok olumsuz olayın dışında bırakacaktır. Aksi halde; Size özel olan konular iyi niyetinizin suiistimali meslek hayatınızda zarar görmenize neden olabilir! Özel yaşamınızda ise kısa süre önce biten bir ilişkinizle ilgili duyacaklarınız hayretler içinde bırakabilir sizleri. Aşk hayatınızla ilgili paylaşımda bulunduğunuz insanların ilişkinizi sonlandırmakta nasıl başarılı olduklarını üzülerek deneyimleyebilirsiniz.Gökyüzünün sizlere mesajı: Zümrüdü Anka kuşu gibi küllerinden yeniden doğ! Bu hafta iş hayatınızda pek çok fırsat hiç zorlanmadan karşınıza çıkabilir iletişim becerinizi ortaya koymalı gölgelerden sıyrılıp güneşin ışığında yürümeyi seçmelisiniz. Ailevi konularda kendi yakınlarınızın düşmanca davranışları ile karşılaşabilir kendinizi savunmasız hissedebilirsiniz. Şimdi yeniden yapılanma zamanıdır sizler için. Her zaman zorlukların ardından bir kolaylık olduğu ilkesi ile düşmanca davranışlara sessiz kalmadan çaresizlik düşüncesine teslim olmadan tüm gücünüzü toplamalı geçmişte yaşatılan acıların üstüne bir yenisini daha eklemelerine izin vermeden tepkinizi ortaya koyarak kimsenin sizi yıkmasına izin vermemelisiniz. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinizle paylaşımlarınızın yoğunluğu gücünüze güç katarken sevginin mucizevi iyileştiriciliği ile yeniden yapılanacaksınız.


Gökyüzünün sizlere mesajı: Akışta ve uyumlu ol. Bu hafta iş ilişkilerinizde tavır ve davranışlarınız fazlası ile belirleyici olacak kariyer hayatınız açısından. Az konuşup çok dinlemeli size muhalif düşüncede olanlara saygı ile yaklaşmalı baskın davranışlardan uzak kalmalısınız. Bu sayede beklentileriniz kabul görebilir. Hafta boyunca finansal konular ve iş hayatınızla ilgili kararlar fazlası ile hassasiyet kazanmakta. Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar eşinizin iş hayatında yaşanan gelişmeler karşısında ona destek olmalı birlikte fikirler üreterek sorunları büyütmek yerine çözüm odaklı davranmalısınız. Bekar Kovalar sizler de duygusal hayatınızla ilgili konularda beklediğinizi bulamayabilirsiniz.


Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Tereddütlerini bırak! Bu hafta iş hayatınızda hızlı düşünmeli fakat dikkatli adımlar atmalısınız. Kararlarınızı alın ve tereddütlere yer vermeden girişimci davranın. Kimse 1ncilik sırasını kendi elleri ile size vermeyecektir. Öyleyse siz kendinize yeteneklerinize güvenecek ve hakkettiğiniz yeri alacaksınız. Finansal konularda sürpriz gelişmeler olabilir geçmiş alacakların tahsili bir arkadaşınız aracılığı ile ek gelirler haftanın yansımaları arasında. Özel yaşamınızda ise varlığı yokluğu belli olmayan bir ilişki içindeyseniz beraber olduğunuz kişi ile kendinize güvenli bir şekilde konuşmalı ve beklentilerinizi açıkça ifade etmelisiniz. İlişki bir tarafın feda diğerinin kar etmesi üzerine kurulu bir şirket olmadığına göre sevmenin ve karşılıklı fedakarlıkların ilişkinin temeli olduğunu anlatmalı anlamıyorsa da bu doğrultuda kararlar almalı devam ya da tamam diyerek hareket etmelisiniz.
Astrolog Şenay YANGEL
__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
7 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.