Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.08.14, 21:38   #24
Mislina
Süper Üye
Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 458
Ettiği Teşekkür: 4166
Aldığı Teşekkür: 9717
Rep Derecesi : Mislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Muharrem İnce’den Kongre Açıklaması!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Laf lafı açmış yine...

1 ay önce Marmaristeyken çarşıda kahvaltı ediyordum yaşlı bir amca yanıma geldi muhabettelerimizi duymuş olsa gerek. Nereden geliyorsun dedi bana Ankara-Sivas karışık dedim. Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunu kime vereceksin dedi Tayyibe dedim. Sonra kaşlarını çattı böyle sert sert baktı sizin oralar niyee hep oyunu ona veriyor yahuuuuu dedi !

Sonra kafamı kaldırıp bir etrafıma baktım çarşının içini süzdüm şöyle, sonra birde bizim oraları düşündüm.

Cevap veremedim..

Öyle anlatayım dedim işte...
Slower,bende bunu anlamakta zorlanıyorum,:/sosyal adalet,ekonomik denge geçim şartları ayan beyan belli iken neden ateşe atıyoruz kendimi zi?
Söz konusu vatan olduğunda veya insan olduğunda doğu- batı hiç fark etmez.
Evet kıyı şeritlerde yaşam şartları ekolojik denge farklı olabilir fakat ortak bir noktamız var:Her birimiz insanca yaşamak istiyoruz.Hepimizin ortak kaygısı belli sadece kendimiz için değil toplumun tümü için duyuyoruz bu kaygıyı.

Mislina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Mislina'in Mesajına Teşekkür Etti.