Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.08.14, 22:21   #26
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42575
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Muharrem İnce’den Kongre Açıklaması!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Chp'nin izlediği politika şu ana kadar doğruydu. Düşünen sorgulayan fanatikçi olmayan kesim, muhafazakar olan bir adaya bile düşmanca yaklaşmadı benimsedi. Benim gibi oy düşmanı olan bir adam bile kalktım gittim ilk defa bir muhafazakar adaya oy verdim gönlümce isteyerek severek. Kırk yıl düşünsem muhafazakar bir adaya oy vereceğim aklıma gelmezdi. Burda chp içindekilerin yaptığı çocukluktan beter "Küstüm oynamıyorum ver topumu banane" gibi bir mesaj yani..

Demek´ki ugrasilarim bir Tohum vermis.

Su anda Halk TV´de Muharrem incenin aciklamasi var.

Tavsiye edebilirim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.