Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.08.14, 00:53   #42
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32375
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Muharrem İnce’den Kongre Açıklaması!

Malum şahıstan bahsediyorsak zaten diyemez artık o siyasi arenadan çekildi.. En azından bağırışlarını felan duymayacağız (umarım yok duyarsak da e ölüm duasına çıkacam ben kendim için ha..)

Aslında gariptir malum şahıs ne zaman bu makama çıktı chp içindede bir değişim başladı ister istemez aklıma şu sonuç geliyor acaba 2000 önceki chp'yi kastenmi getirmek istiyorlar? çünkü önümüzdeki seçimlerde chp eğer kılıçdaroğlu kadrosuyla giderse büyük sükse yapabilir çünkü o potansiyeli görüyorum..bu mu yıkılmak isteniyor engellenmek için? ha derseniz ki ince'de aynı müsamahatı gösterir parti içinde dengeyi korursa öylede olur tabi..

Yinede ben şüphelerdeyim.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.