Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.08.14, 01:46   #45
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Muharrem İnce’den Kongre Açıklaması!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi hancı-yolcu Mesajı göster
Muharrem Bey, geçen sene ramazan davulcusunun uyandırmasıyla sahura kalktığını, ne tesadüfse o anda basında oradaymış, oruç tuttuğunu, gençliğinde ramazan davulu çaldığını anlatıyordu.
Yani... anladınız siz onu.
Muharrem ince´nin simdiye kadar Parlamento konusmalarinda her zaman AKP´yi terlettigini görmüstüm.

Sayet simdi CHP´nin basina gecerse, bunun dahada ilersini görecegimizden hic süphem yok.

Su Gazetecileri, Medyacilari hic anlamamissin anlasilan.
Garanti AKP Tarafindan oralara gönderilmis, Sahura kalkmadigi zamani kollamak icin Minibüslerinde yatmistir.

Yatak odalarinin Perdesinde bile durmayan AKP´den buda beklenir!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal34 Mesajı göster
Bu partide, yani (CHP) kelimelerin açılımı ne kadar uygulanıyor?
Bir genel başkanı!
Parti kollarını ve alt delegelerini yok sayarak,
herkesi ben ve dar çevrem oturup atayacağım derse o parti Halkın olmaktan çıkmış demektir.
Örgütüne ve halkına güvenmiyorsunuz her B..u kendiniz biyorsunuz
Başkalarını,
burada kullanmak istemediğim sıfatlar ile suçlarken kendilerine bakacaklar.
Kim gelirse gelsin bu parti adam olmaz.
Baykal zamanındaki felsefe aynen devam ediyor, gücü eline geçiren,
!dar olsun benim olsun! ziniyetinde.

CHP Bilincli olarak kumpasa Ugratildi.
Sayet (AKP) öyle yapmasalardi, simdiye kadar ayakta duramazlardi.

Gezi olaylarinda Türkiyede Istanbul CHP Zentraline Telefon ettigimde, Telefonlarinin ve Internet üzerine elektronik Postalarinin AKP Tarafindan süzgec altinda oldugunu ögrenmistim.

Gezi zamanlarinda, neden CHP Istanbula telefon ettigimi bile aciklamistim.

Böyle Kontrol altinda tutulan CHP, serbest calisamadi.

En azindan bir seferinde Parlamentoda olan olayi yeniden isitayim dedim.

CHP Zentrali gözlem altinda oldugu icin, Oy Birliginle CHP´yi Boykot etmeye calisan AKP, CHP´nin bir önergesini calmis, Parlamentoda oylamaya gelindiginde, bunu AKP´nin ortaya attigini bile unutan AKP´liler, Hayir oyu kullanmislardi.

Bunun üzerine AKP Zentralinde, Papaz Canlari calmaya baslayip, nasil kendi önergelerine hayir cekebilirler diye bagrismalar yapilmisti.

Tabiki ilk önce su CHP, AK-trollerinden arinmasi lazim.

Moda olmus artik AKP´de, her araya sizip, Boykota basvuruyorlar.

Fenerbahcede bu oldu, Kartallilarda bu oldu, Galatada olmadi denilse, yalan cikar!.

Kücük Guruplar halinde iclerine sizip, sanki birbirilerini hic tanimiyormus, tesadüfen oralarda tanismis Tablosunu göstermekte ustalar, nede olsa bende aynisini yapiyordum, Alman sitelerinde birkac isim altinda Paylasimlarda bulunuyordum.

Neyse simdi Bütün Kartlarimi acmiyayim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.