Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.08.14, 01:56   #47
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161588
Aldığı Teşekkür: 177627
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Muharrem İnce’den Kongre Açıklaması!

Genel olarak yazıyorum..

CHP nin başına, Atatürk'ü mezarından kaldırıp getirsen, yine alacağı oy küçük farklarla hemen hemen aynı olur.

Bunu herkes iyice bellesin.. Ne durumda olduğumuz iyice kavranılsın. CHP nin başında şu var, bu var hepsi hikaye..

İspat gerektirecek şeyler söylemiyorum. Milletin bir çoğu birrant peşine yapışmış, maskelerini takmış, milleti sömürüyor. Ülkenin durumu onlar için çok mu önemli?

Diğer geriye kalanlar ise istedikleri yaşam biçimine kavuşuyor, onlar için zaten hava hoş..

Ortada sallanan bir kesim var.. Onların yüzü de sağa dönük.. Ülkenin durumundan pek de haberi yok.. Nereye çekersen oraya gidecek durumda. Biraz da küçük küçük menfaatlerine bakıyorlar..

Aldıkları aylık 250 TL yardım parasının Devletten değil, Akp den verildiğini sanıyorlar. Yardım paketleri de ona keza..

Akp öldüm, bittim, eridim dese yüzde 35 oy alır.. Geriye kalıyor Yüzde 65 civarı bir oy.. Bunun, Yüzde 15 i MHP nin, Yüzde 10 civarı HDP nin..

Eh işte gerisini siz hesaplayın..

CHP nin iktidar olabilmesi için çok uzun bir süreç gerekiyor. Bu süreç 5-10 yıl da değil.. Önce paralanacak, sonra o paraları oy almak için vatandaşlara dağıtacak. Üzücü ama gerçek bu..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.