Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.08.14, 02:21   #53
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177623
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Muharrem İnce’den Kongre Açıklaması!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Ben seninle de iyi anlaşıyorum, ama bazen

Anladığınıza eminim ama siyasi ideolojinden taviz vermiyorsun

Ak sakallılara kurban oluyum ben, orada vurgulanmak istenen Tarihini bilmediği abuk sabuk saçmaladığı. Atatürk'ü benim kadar yada senin kadar tanımadığına eminim..

Bu adamın arkasından gerçekten gidecek misiniz ? Pes yahuuu...

Kafanızı kaldırıp bir bakın ülkenize millet ev üstüne ev aldı yediği önünde yemediği arkasında. Daha ne istiyorsunuz ??
İnsan yazarken, kimin ne olduğunu da bilmeli. Sen Muharrem İnce'yi ne kadar tanıyorsun? Milletvekili olmadan önce ne iş yaptığını biliyor musun? Nerden bileceksin.. İşiniz çamur at, yapışmasa da izi kalsın..

Sen git kime kurban olacaksan ol, o yazıdan anladığın o kadar işte. E tabi, bir yazıyı anlamak zeka ile orantılıdır.. Yağmur duasıyla ne yağmur yağar, ne de dua ile savaş kazanılır.

O kadar silah ABD den niye alınıyor.. ABD dünyaya dualarla mı hükmediyor?

Milletin gelecek 10 yılı ipotek altında. İnsanların bankalara borçları çığ gibi büyüdü. Hükümet buna önlem bulmaya çalışıyor, bunlardan hiç haberin yok ki, bunları söyleyebiliyorsun.

Bak sorularına yanıt veriyorum. Sen de sorulara yanıt vermezsen, yanıt diye yazdığını silerim.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.