Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.08.14, 02:24   #55
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131258
Aldığı Teşekkür: 42646
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Muharrem İnce’den Kongre Açıklaması!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Ben seninle de iyi anlaşıyorum, ama bazen

Anladığınıza eminim ama siyasi ideolojinden taviz vermiyorsun

Ak sakallılara kurban oluyum ben, orada vurgulanmak istenen Tarihini bilmediği abuk sabuk saçmaladığı. Atatürk'ü benim kadar yada senin kadar tanımadığına eminim..

Bu adamın arkasından gerçekten gidecek misiniz ? Pes yahuuu...

Kafanızı kaldırıp bir bakın ülkenize millet ev üstüne ev aldı yediği önünde yemediği arkasında. Daha ne istiyorsunuz ??

Bu aciklik ne zamandan beri üzerine geldi?.

Konstantinobeldeki Cübbeliler Kislasinin Yikimi icin, Emri üzerine alan Mustafamiz, Su Ak sakallilar tarafindan ölüme mahküm edilmisti.

Ellerine gecirdikleri Okullardan bile Atatürk Resimlerini Cöp Tenekelerine tasiyan Ak Sakallilari simdi burada saydirma bana.

Kirlarelinde bile, Atatürk aniti icin, hemen Durdurma karari cikartan AKP´li, CHP´nin oturma eyleminden sonra, geri adim atmaya mecbur kaldi.

Lüleburgaz "Valiligi" Kirklarelinden almadigina sasiyorum, böyle AKP´lileri Tasla kovalardilar!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla