Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.08.14, 02:31   #56
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Muharrem İnce’den Kongre Açıklaması!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
İnsan yazarken, kimin ne olduğunu da bilmeli. Sen Muharrem İnce'yi ne kadar tanıyorsun? Milletvekili olmadan önce ne iş yaptığını biliyor musun? Nerden bileceksin.. İşiniz çamur at, yapışmasa da izi kalsın..

Sen git kime kurban olacaksan ol, o yazıdan anladığın o kadar işte. E tabi, bir yazıyı anlamak zeka ile orantılıdır.. Yağmur duasıyla ne yağmur yağar, ne de dua ile savaş kazanılır.

O kadar silah ABD den niye alınıyor.. ABD dünyaya dualarla mı hükmediyor?

Milletin gelecek 10 yılı ipotek altında. İnsanların bankalara borçları çığ gibi büyüdü. Hükümet buna önlem bulmaya çalışıyor, bunlardan hiç haberin yok ki, bunları söyleyebiliyorsun.

Bak sorularına yanıt veriyorum. Sen de sorulara yanıt vermezsen, yanıt diye yazdığını silerim.

Ben senden borç para istesem geri ödemeyeceğimi bildiğin halde bana para verir misin ? vermezsin. Bankalar biliyor ki istikrar var millet iyi durumda o para geri gelecek. 13 kez kredi çektim ben 13 ünüde zamanı gelmeden ödedim ! yaşım 24. İstisnalar vardır elbette.

Senin yaşın büyük hatırla önceki dönemleri 2 ayda bir ekonomik kriz olurdu yahu her gün bir banka iflas bayrağı çekerdi. Enflasyonlar devalüasyonlar bilmem neler neler...

Müslüman ülkelerin hepsi yerle bir oldu, birde bizim şu anki halimize bak her yer güllük gülüstanlık. Muharrem ince, kalın bilmem ben. Yaşadığım sürece RTEnin arkasından giderim.. :8 Allah'tan daha ne istiyorsunuz..

(istediğinide silebilirsin bu zamana kadar neden sildin dedim mi ?)
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla