Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.08.14, 02:48   #59
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Muharrem İnce’den Kongre Açıklaması!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Genel durumu dahi irdeleyemiyorsun..

Şu anki ekonomi üretim ile değil yurtdışından gelen sıcak para ile dönüyor. Dış borç kat kat arttı.. Vatandaşlar bankalara borçlu, kredi kart borçları çığ gibi büyüdü.. 8 Yıl kadar önce tüm işletmeler zarar ederken, Bankalar karlarını artırdılar..

Kredi kartlarına azami ödemeler ile ilgili kısıtlama niye geldi sanılıyor.

Bankalar yoldan geçene mi para veriyor? Milletin daha önce edinmiş olduğu, anadan babadan kalan malları hep ipotek altında..

Sıcak para kesildiği an, ekonomi de tepetaklak gidecektir. Ülke iflas eşiğinde, sen hala pempe tablolar çiziyorsun..

Üniversite mezunu gençler, asgari ücretle bile iş bulamıyor.. Senin dünyadan haberin yok.

Adam geldi geleli bas bas bağırıyor kredi kartlarını kırın faizcilere para yedirmeyin diye. Ben dahil bir çok kişi ödediğim faizlerin sualeni nasıl vereceğimi düşünmekteyim..

Üniversite mezunu gençler bile devlet kadrosuna girmektense ticaret yapma peşinde biliyorlar ki bu hükümetin esnafa verdiği desteği kimse vermedi.. İyi bir bölüm okuyan, devlete faydası olacak olan zehir gibi gençlerin hiç biri açıkta kalmıyor merak etme. Ben işletme okudum sokakta 4 kişiye sorsan 3ü işletme okumuştur bende mi çıkıp isyan edeyim şimdi açıkta kaldım diye..

Kafanda felaket senaryoları çizme dısarıya borcumuz falan yok ülke iyi durumda istikrar var Allah bozmasın. İnceyle kalınla olmaz bu işler RTEden başka kimse yönetemez bu ülkeyi şu adamın yakasını bırakında milletce önümüze bakalım artık.. :8

Ben yatıyorum hayırlı geceler. Yarın görüşmek üzere..
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla