Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.08.14, 10:17   #1
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Kim Takar Yasaları? | Tokmak

Erdoğan, Cumhurbaşkanı seçilmesine rağmen Başbakanlık koltuğuna da sımsıkı sarılıyor.

Ülkenin her şeyi o olacak.

Tek adam… Tek seçici…

Yeni Başbakanı, AKP Genel Başkanını o seçecek, Bakanları da bizzat o belirleyecek!

Cumhurbaşkanı olmak onu kesmiyor. Her şey kendi denetiminde olacak, her kanun, her karar, her icraat ondan geçecek!

Ankara’da Atatürk Orman Çiftliği’nde binlerce ağacı kestirerek yaptırdığı yeni Başbakanlık binasında, Cumhurbaşkanı için özel çalışma ofisleri hazırlattığı öğrenildi. Demek ki aylar-yıllar öncesinden bunu düşünmüş, planlamış…

Şimdi, sözünden hiç çıkmayacak bir başbakan adayı arıyor.

Bakın, şimdiden yazıyorum: Bu aday Ahmet Davutoğlu olacak! Türkiye’nin 62’nci Hükümeti’ni o kuracak!

Dışişlerinde harikalar (!) yarattı, sıfır problem derken Türkiye’yi komşularıyla savaş haline getirdi ya… Erdoğan bunun ödülü olarak Başbakanlık koltuğuna onu oturtacak ama ipleri kendi elinde tutacak!

Başbakan ve bakanlar bağımsız olarak hiçbir ciddi iş yapamayacaklar!

Anayasa’yı değiştirmeye gücü yetmedi, “Başkanlık Sistemi”ni Türkiye’ye getiremedi ama “Ben yaptım oldu” zihniyetiyle “Fiili Başkanlık Sistemi” ni başlatıyor! Bu durum, yasalara aykırı ama… Kim takar yasaları? Türkiye’yi bu hale getirdiler!

Sözcü

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.