Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.08.14, 01:02   #10
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131080
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: O Heykel Yıkıldı Ortalık Karıştı - 1 Ölü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mislina Mesajı göster
Kusura bakmayın arkadaşlar konu dışına çıkmak istemiyorum fakat olay kadar açıklamada tuhaf geldi. @Insanlikarayan;olayı idrak edemedim sanırım.
Polis aracı engel olarak mı koyulmuş oraya?
Engel olarak koyulmuş ise emri kim vermiş?

SerseriGezgin,o ateşin söndüğüne hiç inanmamıştım kim bilir bu olayın altında neler yatıyor.:/

Konuyu birkac günden beri takip ettigim icin söyle aciklamaya calisayim.

Birkac gün evvelsine AKP takimi Yapiyi yasaklamisti.

Bunun üzerine CHP takimi oturum evlemi yapip, Medyaya sizinca, AKP Takimi yanlis bilgilere sahip oldugunu, Yapinin Ticari amacli yapilmaya istendigi anlamis olmasi lazim´ki, onun icin yasakladigi aciklamisti.

CHP´nin Oturma eyleminden sonra, durum anlasildi, gerekilen yapilacak diye acikladiginda, Insaatin ilerlemesi beklenirken, AKP´nin elinde olan (Kuvvetle) yeniden Insaati durdurma calismalarini gerceklestirdiler.

Oturdugum Sehirde bir Arabayla Problemler yasanmisti, "Sehir Otobüsü" VW-Tospag yüzünden yoldan gecemedigi icin, Reklamlarda görüldügü gibi, dört kisi Arabayi kenara cekmistik.

Koskoca Kirklarelinde bir Halatmi bulunamadi?.
Yoksa arkasinda baska oyunlarmi var?.
Ben sahsen oralarda olsaydim, Coktan arabayi acip, elfirenini acip arabayi cekmitim.

Arabayi yerinden oynatmak, sanildigi gibi zor birsey degil!.

Sadece oradaki dis mihraklarin isi, iste bunlarla dolu!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.