Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.08.14, 10:23   #1
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Gül’ü Kim Kırdı? | Tokmak

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya’dan kırgın ayrılıyor.

Onu kıranlar “Bizim cenah” dediği AKP’liler…

Abdullah Gül “Bizim cenah” diyerek tarafsız bir Cumhurbaşkanı olmadığını da göstermiş oldu.

“Bizim cenahtan yapılan epey de bir saygısızlıkları gördüm doğrusu…” diyeyakınıyor.

Dolaylı olarak Tayyip Erdoğan’a da sitem ediyor!

Eşi Hayrünnisa Gül de “Ben biliyorum, kendisine yanlışlıklar, çok saygısızlıklar yapıldı.” diye onu destekliyor.

Oysa Abdullah Bey, 7 yıllık Cumhurbaşkanlığı sırasında, âdeta AKP için çalışmış, Anayasa’ya aykırı olduğunu bildiği yasaları bile onaylamıştı.

7 gün sonra görevi bitecek olan Abdullah Gül, Çankaya Köşkü’nde verdiği ikinci veda resepsiyonunda, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun Başbakan olacağını da açıkladı ve:

“Dışişleri Bakanı Ahmet Bey’i, siyasete de, devlet hayatına da kazandıran benim. İnanıyorum ki Başbakanlıkta da çok başarılı olacak.” diye övündü.

Ah, keşke onu devlet hayatına kazandırmasaydınız Abdullah Bey!

Eğer Ahmet Davutoğlu, Başbakanlık’ta, Dışişleri Bakanlığı’nda olduğu gibi başarılı (!) olacaksa hapı yuttuk!

“Komşularımızla sıfır problem” derken, Türkiye’yi o ülkelerin tümüyle savaş haline getiren Davutoğlu şimdi Başbakan olacak ha!

Vay, vay, vay! Türkiye yandı desenize!

Sözcü

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.