Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.08.14, 22:20   #14
Hasat
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 153
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12916
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Eğitimde Deprem!

Ben bu akp lilerin dönüş hızına hayranım.Daha bir sene öncesine kadar hoca efendilerine toz kondurmuyorlardı.Adamın adını dediğimizde bile peygambere hakaret etmişiz muamelesi görüyorduk tövbee hoca efendi diyeceksin !
Devletin tüm kurumlarına akpli ve fettullahçı olanlar yönetici olarak yerleşmişlerdi.Gül gibi geçinip gidiyor kendilerinden olmayanlarada yapmadıklarını bırakmıyorlardı.Kolumdaki Atatürk imzalı saati çıkarmam için uyarı aldım.Yüzüğümde ay yıldız var diye bin türlü imaya maruz kaldım.Bana alevimisin diye sordular.Alevi değilim olsam nolur size ne deyince uzatamadılar.

Taki karı koca kavgasına o meşhur operasyona kadar.Meğer bunlar birbirlerinide fişlemişlerya o makamlara haksız yerleştirdikleri adamların partidenmi cemaattenmi olduğunu tek tek kaydetmişlerya.

O operasyonun başladığı gün akp+cemaat birlikteliğinden tiksinmiş herkese eğlencenin başladığı gündür yiyin birbirinizi.

Ha o kadar müdür görevden alınmış yerlerine tek tek seçilmiş en iyi akp yalakalığı yapan müdürler atanacak.Benim kızımın müdürü pazartesi sabahları konuşma yapıyor ve her pazartesi konuşmayı RTE ye şükranla bitiriyordu.Biliyomuş herif başına gelecekleri
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.