Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.14, 00:18   #9
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32374
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Pkk'ya Geçit Vermediğinden Zanlı Durumuna Düşen Komando Birliği

Çekilsinler arkadaş..

Senin devletinin üst kademelerinde zaten herşeyde anlaşılmış. Kürdistan kağıtta olmasada faali olarak kurulmuş. Sen orda halen askercilik oynuyorsun neyin telaşı bu?

Daha dün bir tane teğmen öldü. Şehit olmadı öldü diyorum bakın. Boşu boşuna öldü. Satılmış bir dava uğruna öldü halen yok ühühüh pkklilar bize ateş açiyür( biz zor durumdayız felan.. Daha neyin savunmasını yapıyorsun? Neyin bölünmezliğinden bahsediyorsun.

Böyle bahaneleri böyle ucuz bahaneleri artık kabul etmiyorum.

Arkadaşlarım bana çok kızıyorsunuz biliyorum ama ben olanı söylüyorum artık olmuş bitmiş birşey bunun geri dönüşü yok. Bir kere sınırlar olmasada kafada bölündük sınır olsa ne yazar olmasa ne yazar..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti