Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.14, 00:25   #12
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131222
Aldığı Teşekkür: 42607
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Pkk'ya Geçit Vermediğinden Zanlı Durumuna Düşen Komando Birliği

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Çekilsinler arkadaş..

Senin devletinin üst kademelerinde zaten herşeyde anlaşılmış. Kürdistan kağıtta olmasada faali olarak kurulmuş. Sen orda halen askercilik oynuyorsun neyin telaşı bu?

Daha dün bir tane teğmen öldü. Şehit olmadı öldü diyorum bakın. Boşu boşuna öldü. Satılmış bir dava uğruna öldü halen yok ühühüh pkklilar bize ateş açiyür( biz zor durumdayız felan.. Daha neyin savunmasını yapıyorsun? Neyin bölünmezliğinden bahsediyorsun.

Böyle bahaneleri böyle ucuz bahaneleri artık kabul etmiyorum.

Arkadaşlarım bana çok kızıyorsunuz biliyorum ama ben olanı söylüyorum artık olmuş bitmiş birşey bunun geri dönüşü yok. Bir kere sınırlar olmasada kafada bölündük sınır olsa ne yazar olmasa ne yazar..

Osmanli zamanindaki sinirimiz Yemen´e kadar giderdi, acaba o tarihlerdede Dogu Anadoluya kadar yerlesmis *****lar yüzünden, Konstantinobelden ayni sözler cikardi?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.