Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.14, 00:57   #18
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Pkk'ya Geçit Vermediğinden Zanlı Durumuna Düşen Komando Birliği

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@Hasat

Formalite icabı davransınlar. Artık devir milliyetçi gibi davranmak devri değil. Şahsen kendim asker olsam bu kadar dert etmem. Banane sınırda ne cirit atıyorlarsa atsınlar derim. Senin ordun zaten olanları takmıyor bu saatten sonra sınırda ne yaşanmış bitmiş onamı bakacak?? Ha diyeceksin ki baştakiler emir veriyor vatan millet sakarya sloganları eşliğinde kendilerini birşey sanıyorlar sonra kendileriyle beraber astlarını yakıyorlar her türlü dersen ona bişey demem.. Ben sadece artık bu durumun gereksizliğine dikkat çektim.

@Insanlıkarayan

Abi bana geçmişten bahsetme. Geçmişle şimdiki zaman bir değil. Artık eğer bir ulus devletiysen kendi içindeki azınlıklarıda zamanında sahiplenmen onların kültürlerine sahip çıkman gerekirdi. Onları dışlamaman gerekirdi. Geçmişte ekilen fırtınalar şimdi biçiliyor. Ağlamak için çok geç artık.

Gecmisini silmis bir Toplulugun gelecegi ne mahlüm?.

Neden acaba Osmanli Kurucusunun Türbesini halen elimizde tutuyoruz?.

Sanirsam Askerligi daha sana anlatamamislar!.

Emirler belli.

Sinirmi korunacak?, evet korunacak.

Oradan birkac kisi cikmis, bunca sene bu Devleti sevmeye basaramamis, daha ne ariyor O Topraklarda?.

Kendilerini O kadar Ilhalilestirirlerse, bizim savunma hakkimiz yokmu?.

Yok öyle yagma, begenmiyorlarsa terk etsinler O zaman O Topraklari!.

Balkanlardan Yemen´e kadar olan Topraklardan cogunu verdik, simdi asli Ziyonist olan Isid Komandosuna, simdiki Güc Türbeyi bile vermeye kalkiyor.

Daha nesi kaldi?

Ne icin Karabagdan Cigliklar geldi?
Ne icin Balkanlardan Cigliklar geldi?
Neden Kuzey Irakta olan türkmenlerin cigliklari duyulmuyor?.
Inan bana, bunlari yazanlarda var!.

Eger Davutoglunun sözlerini dinlemissen, Dava Arkadaslarindan bahsediyor.

Aynen Mustafamizin dedigi gibi!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.