Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.14, 00:58   #19
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177623
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Pkk'ya Geçit Vermediğinden Zanlı Durumuna Düşen Komando Birliği

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Çekilsinler arkadaş..

Senin devletinin üst kademelerinde zaten herşeyde anlaşılmış. Kürdistan kağıtta olmasada faali olarak kurulmuş. Sen orda halen askercilik oynuyorsun neyin telaşı bu?

Daha dün bir tane teğmen öldü. Şehit olmadı öldü diyorum bakın. Boşu boşuna öldü. Satılmış bir dava uğruna öldü halen yok ühühüh pkklilar bize ateş açiyür( biz zor durumdayız felan.. Daha neyin savunmasını yapıyorsun? Neyin bölünmezliğinden bahsediyorsun.

Böyle bahaneleri böyle ucuz bahaneleri artık kabul etmiyorum.

Arkadaşlarım bana çok kızıyorsunuz biliyorum ama ben olanı söylüyorum artık olmuş bitmiş birşey bunun geri dönüşü yok. Bir kere sınırlar olmasada kafada bölündük sınır olsa ne yazar olmasa ne yazar..

Ben yanlış anlamadım sanırım.. Asker, kendi kendine gelin güvey oluyor dimi..

Malum, tepedekiler amman ha, ateş etmeyin, karışmayın, elleşmeyin diye talimatlar yağdırıyor..

Kendini bilen yüksek rütbeli askerler, müdahale edilmemesi gerektiğine dair gelen emir ve tamimleri tutanağa bağlıyor. Yapması gereken de budur. Zira gün gelir, neden müdahale etmediniz diye sorular sorulması muhtemeldir.

* * *

Bence de fiilen olmasada kalplerde bölündük.. Sadece alıştırma safhalarındayız.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.