Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.14, 01:05   #21
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Pkk'ya Geçit Vermediğinden Zanlı Durumuna Düşen Komando Birliği

@Sevda

Vatan toprağı tanımı çok farklıdır. Eğer o toprakda huzur yoksa barış yoksa o toprak bana göre vatan toprağı değildir.

Daha önceki tartışmalarımızda da söyledim. Sen milliyetçilik kanadından bakıyorsun ve yüzeysel yaklaşıyorsun konuya.

Devlet içi çatışmaların kol gezdiği 90'larda Gaffar Okkan gibi ülkeyi birleştirecek insanları devlet kendi eliyle öldürdü. Bak teröristler demiyorum devlet öldürdü diyorum. Kendi içlerinde oynadıkları tiyatro la Milliyetçiliği zehirlerlerken öbür taraftanda düşman yarattılar. Korku yarattılar. Bu yüzden PKK dediğin şey bir piyondu halende piyondur. İstese binlerce kez bitirilebilirdi. O yüzden hiç kusura bakma ama o saf milliyetçilik 1930'larda kaldı o temiz milliyetçilik.. Sen böyle bir milliyetçiliğe inanıyorsun biliyorum. Ama işte.. herşey senin kontrolün dışında gelişiyor.

Dahada araştırmak istersen bir dolu kaynak var açar google amcadan bakarsın.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.