Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.14, 10:33   #13
med_i_cezir
Yeni Üye
med_i_cezir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 89
Aldığı Teşekkür: 39
Rep Derecesi : med_i_cezir Karimasını arttırmak için doğru yerdemed_i_cezir Karimasını arttırmak için doğru yerdemed_i_cezir Karimasını arttırmak için doğru yerdemed_i_cezir Karimasını arttırmak için doğru yerdemed_i_cezir Karimasını arttırmak için doğru yerdemed_i_cezir Karimasını arttırmak için doğru yerdemed_i_cezir Karimasını arttırmak için doğru yerdemed_i_cezir Karimasını arttırmak için doğru yerdemed_i_cezir Karimasını arttırmak için doğru yerdemed_i_cezir Karimasını arttırmak için doğru yerdemed_i_cezir Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: IŞİD Vahşeti Sürüyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Doğan Mesajı göster
IŞİD Müslüman değil. Kurucuları ABD-İSRAİL ve yanların da belki de İNGİLTERE-FRANSA. Ortadoğu da ortamı sıcak tutmak, ısıtmak, hedef saptırmak ve işverenleri ABD-İSRAİL'in talimatlarını yerine getirmek baş görevleri.

Resme biraz geniş açıdan bakarsanız hepsinin bir YAHUDİ oyunu olduğunu görürsünüz.

Ve kuklaları. OBAMA ve ülkemizde ki diğer KUKLALAR.

YAZIK! BÖLGEMİZ DE İNSANLAR DEĞİL, İNSANLIK KATLEDİLİYOR.

Atatürk'ün, huzur içinde yaşayabilmemiz için (şart gördüğü ve şemsiye gibi üzerimize gerdiği) laiklik ilkesinin etkisiyle, sana yaşatılan ve anlatılan (baskılanmış) Müslümanlık'a uymadığı için, IŞID'in yaptığı katliamları, acımasızlığı (bunları bana anlatılan müslümanlık yapmış olamaz, bana öcü olarak Yahudiler belletilmişti, yapsa yapsa onlar yapar bu nedenle) AMERİKA, İNGİLTERE, FRANSA, İSRAİL'nin desteğindeki YAHUDİLER (!) planlamıştır demek, ne kadar komik.
Öyle ya, MARAŞ, SİVAS, ÇORUM katliamlarını yapanlar da Yahudilerdir canım.
Türkiye'nin şeriat yönetimine kaydığını düşünüp, başlarına katliamlar geleceğini düşünenerek AKP'ye laikliten uzaklaştığı için tepki gösterenler de yanılıyordur. Çünkü Müslümanlıkta olmaz böyle şeyler, korkulacak birdurum yok değil mi?
Peki sizin hayalinizdeki (medeni) şerri Müslümanlık hangi Arap ülkedekine uyuyor?
Dini bir yönetim isteyen hangi örgüt çok uysal ve medeni?
Yıllar önce bir İranlı şair (şu an ismini hatırlamıyorum):'' Nerde Müslüman görsem, orda kan gördüm, şiddet gördüm!'' diye feryat etmiş.
Bu deli şair haklı mı acaba diye şöyle bir çevremize baksak mı, ne dersiniz?