Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.14, 13:02   #19
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: IŞİD Vahşeti Sürüyor

@C.Doğan belli bir hedefi göstermek her işin arkasında yahudiler vardır demek saçmalığın danışkası ha deseniz siyonistler vardır diye o zaman anlardım. Ama bahsettiğiniz şeyler gerçekten içi boş..

Bir kere IŞID'in kuruluş amacına bakalım. Bu örgüt Suriye yönetimini devirmek için bizzat içlerinde Türkiye'ninde olduğu, ABD ve İngiltere tarafından destek sağlanarak kuruldu. Örgütün kolu EL-Kaide'ye bağlıydı hatırlarsanız.

Lakin işler ters gitti tabi. Suriye devrilmedi. Esad akıllı davranarak önce Rusya Ardından Çin yetkilileriyle gizli temaslarda bulundu. Daha sonra İran'a açıldı. Buda yeni ittifak doğurdu.

Bugün her ne kadar Suriye'nin bir kısmı ÖSO ve türevleri tarafından tutulsada Esad ordaki tüm insanları kendi tarafına çekti. Sağlanılan ekonomik yardımla ordaki insanlar Suriye ordusunun kontrolünde olan bölgelere taşındılar.

IŞID'in varlığı burda son bulması gerekiyordu. Hatta ABD-Rusya anlaşmasının sonucunda Suriye operasyonu çökmüştü. Ama İngiltere Ve Türkiye el altından sırf doğuda söz sahibi olmak için akla hayale gelmedik projelerle bu örgüte destek verdiler. Hatta Türkiye'nin destek vermesi akıllara zarar. Çünkü hayaller vardı Özellikle İnşaat ve Gıda Sektörü tekelini Türkiye suriye üzerinden çok istiyordu. İhale Türkiyeye kaldı sonunda. Esed esed diyen malum şahıs Esad hakkında gıkını çıkaramadı. Rabia gibi saçmalıkları uzunca süre diline pelesenk eden malum şahıs Avrupadan şamarını yedi. Maddi Destek aldığı Birleşik Arap Emirlikleri krallıklarından bile azar gördü. Dünya lideri oldu sana Dünya şamaroğlanı)

Son vuruşu ABD yaptı. Kucak kucağa oldukları 12 yıl boyunca tetikçilik yapan cemaat silahını sahibine çevirdi. 17 aralık bunun işaretiydi. Milletin yarısı montaj dublaj desede ortaya saçılan şeyler yenilir yutulacak cinsten değil ve bu operasyonda adı geçenler ölene kadar bu dosyalar kendilerini bırakmayacak. Bunları malum şahıs dahil o operasyonda adı olan herkes biliyor. Yoksa bugün Anasayı açıkça ihlal edip hem cumhurbaşkanı hem başbakan sıfatında bu cesarette bulunabilirmiydi?

Adam o kadar tasfiye yaptı halen yargısına güvenemiyor halen korkuyor. Ben onun artık korktuğunu düşünüyorum. o yüzden böyle yaptı yoksa yemez yani.

Ne diyordum evet şimdi ihale Türkiye'ye kaldı. Son umut olarak bu sefer Irak üzerinde etkili olabilirmiyiz icabında IŞID'e destek vermeyi sürdürüyor. IŞID hakkında basını susturuyor konuşulmasın istiyor. Ama artık durum o kadar netki bu sefer şimdi beslenen köpek sahibini fena ısırmaya hazırlanıyor. Benim için hava hoş biz egedeyiz rahattayız bu köpekler en fazla içanadoluya kadar ilerlerler sonra orda kendi kanlarında boğulur giderler haa tabi yanlarında çok masum götürerek.. Tıpkı Reyhanlı'daki gibi.. Benim korkum bunu göremeyecek kadar kör olan Akp seçmeninin bu durumlarla karşılaştıklarında ne yapacakları.. Sanırım son nefeslerini eşhedü enla tayyiban resullallah deyip verirler..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.