Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.14, 15:03   #20
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: IŞİD Vahşeti Sürüyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Nasıl yani
Saddam ın hakkından gelen ABD
İşıdın'ın dersini neden veremiyor?
Vermek istemiyor.
Oyun büyük.
Oyun gercekten büyük.
Silah satislari durmak üzereydi.
Sadam bile, Iran´a karsi savas yaparken, Silahlari Amerikadan aldigi icin, Amerikanin bir numarali Cocuguydu.

Iranla savasi bitirdikten sonra, amerikadan silah alislari durdugu anda Amerikanin Düsmani olmaya basladi.

Ne güzeldi iste, Petrollerini aliyorlardi, bir birilerini öldürebilmeleri icin, üzerine birde Silah satiyorlardi.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi med_i_cezir Mesajı göster
Atatürk'ün, huzur içinde yaşayabilmemiz için (şart gördüğü ve şemsiye gibi üzerimize gerdiği) laiklik ilkesinin etkisiyle, sana yaşatılan ve anlatılan (baskılanmış) Müslümanlık'a uymadığı için, IŞID'in yaptığı katliamları, acımasızlığı (bunları bana anlatılan müslümanlık yapmış olamaz, bana öcü olarak Yahudiler belletilmişti, yapsa yapsa onlar yapar bu nedenle) AMERİKA, İNGİLTERE, FRANSA, İSRAİL'nin desteğindeki YAHUDİLER (!) planlamıştır demek, ne kadar komik.
Öyle ya, MARAŞ, SİVAS, ÇORUM katliamlarını yapanlar da Yahudilerdir canım.
Türkiye'nin şeriat yönetimine kaydığını düşünüp, başlarına katliamlar geleceğini düşünenerek AKP'ye laikliten uzaklaştığı için tepki gösterenler de yanılıyordur. Çünkü Müslümanlıkta olmaz böyle şeyler, korkulacak birdurum yok değil mi?
Peki sizin hayalinizdeki (medeni) şerri Müslümanlık hangi Arap ülkedekine uyuyor?
Dini bir yönetim isteyen hangi örgüt çok uysal ve medeni?
Yıllar önce bir İranlı şair (şu an ismini hatırlamıyorum):'' Nerde Müslüman görsem, orda kan gördüm, şiddet gördüm!'' diye feryat etmiş.
Bu deli şair haklı mı acaba diye şöyle bir çevremize baksak mı, ne dersiniz?
Vallahi ne dieyim, tam olarak ne demek istedigini anlamis durumda degilim?.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
@med_i_cezir'in yazdıklarına harfiyen katılıyorum..Benim açımdan, denilecek birşey bırakmamış.. Unutulmamalı, İşıd e lojistik destek sağlayanülkelerden biri de, akp, yani Türk hükümeti..
Bunuda okuduktan sonra, Izmirede AKP tarafindan yapilan Operasyonlardan sonra degistirildiginmi diye düsünceler yayilmaya basladi icimde.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Doğan Mesajı göster
Yazımı okuduğunuz da neyi eleştirdiğimi göreceksiniz. Ömrün boyunca da AKP vb. DİN TÜCCARLARININ yanında olmadım, olmayacağımda. Benim yazıma cevap veren CEZİR kullanıcısının yazısını iyi okursanız hangi düşünce de olan insanların yorumunu yaptığını görürsünüz.

Kimsenin benim düşüncelerime katılmasını beklemiyor ve istemiyorum . Ve eleştirilerim de o yönde değil.

Iste Problem burada, bende tam anlamis degilim, "Mosada" Isid´in basi olan Mosad´a karsimi, yoksa degilmi diye.

Söyle birisi zamanini alipta, @med_i_cezir´in yazdigini anlatmaya calisabilirmi?.

Dedigim gibi, simdilik 100 Yil evvel olan yanlis hesaplar düzeltilmekte.

SAUdi Usaklarinin Hancerlerle basaramadiklarini, "EFENDILERI" etrafi iyicene karistiripta yapmakta oldugunu düsünüyorum!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti