Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.14, 15:31   #22
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: IŞİD Vahşeti Sürüyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Oyun gercekten büyük.
Silah satislari durmak üzereydi.
Sadam bile, Iran´a karsi savas yaparken, Silahlari Amerikadan aldigi icin, Amerikanin bir numarali Cocuguydu.

Iranla savasi bitirdikten sonra, amerikadan silah alislari durdugu anda Amerikanin Düsmani olmaya basladi.

Ne güzeldi iste, Petrollerini aliyorlardi, bir birilerini öldürebilmeleri icin, üzerine birde Silah satiyorlardi.

Vallahi ne dieyim, tam olarak ne demek istedigini anlamis durumda degilim?.

Bunuda okuduktan sonra, Izmirede AKP tarafindan yapilan Operasyonlardan sonra degistirildiginmi diye düsünceler yayilmaya basladi icimde.

Iste Problem burada, bende tam anlamis degilim, "Mosada" Isid´in basi olan Mosad´a karsimi, yoksa degilmi diye.

Söyle birisi zamanini alipta, @med_i_cezir´in yazdigini anlatmaya calisabilirmi?.

Dedigim gibi, simdilik 100 Yil evvel olan yanlis hesaplar düzeltilmekte.

SAUdi Usaklarinin Hancerlerle basaramadiklarini, "EFENDILERI" etrafi iyicene karistiripta yapmakta oldugunu düsünüyorum!.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
@Insanlikarayan; ne demek bu, anlamadım..
Anlamakta zorluk cektigim noktalari yeniden topladim.
@med_i_cezir´in anlatmaya calistigi, ama burada anlamaktan zorluk cektigim konuya,

Alıntı:
@med_i_cezir'in yazdıklarına harfiyen katılıyorum..

Benim açımdan, denilecek birşey bırakmamış.. Unutulmamalı, İşıd e lojistik destek sağlayanülkelerden biri de, akp, yani Türk hükümeti..

Simdiki Hükümette, bu oyunun icinde oldugu belli, bunu kimse yalanliyamaz.
Yoldan cevrilen Yardim cercevesi verip, Silahi belirli yerlere yollayanin kimler oldugu ortada.

Disariya dogru, Kuzey Irakta olan Türkmenlere bile 10 Kamyon yardim gönderiliyor, buralara anca 2´si ulasiyor.

Iyi güzelde, 8 Kamyon nerelerde kayboluyor?.

Daha mühimi, kaybolan kamyonlarin icinde gercekten Yiyecek ve icecekmi var?.

Su med´i cezirin anlatmak istediklerini, benimde anliyabilecek sekilde desifre edebilecek birisi varmi?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti