Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.14, 16:18   #26
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42575
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: IŞİD Vahşeti Sürüyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Yahu İzmir'e yapılan operasyon ile ne alaka var?

Birşeyler ima etmeye çalışıyorsun, ne olduğu da tam belli değil..

Açık açık yaz ki anlayabileyim.. Gerilmeye başladım ben..

Çok açık ve net yaz, kızmam, kırılmam, gücenmem..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi med_i_cezir Mesajı göster
Atatürk'ün, huzur içinde yaşayabilmemiz için (şart gördüğü ve şemsiye gibi üzerimize gerdiği) laiklik ilkesinin etkisiyle, sana yaşatılan ve anlatılan (baskılanmış) Müslümanlık'a uymadığı için, IŞID'in yaptığı katliamları, acımasızlığı (bunları bana anlatılan müslümanlık yapmış olamaz, bana öcü olarak Yahudiler belletilmişti, yapsa yapsa onlar yapar bu nedenle) AMERİKA, İNGİLTERE, FRANSA, İSRAİL'nin desteğindeki YAHUDİLER (!) planlamıştır demek, ne kadar komik.

Öyle ya, MARAŞ, SİVAS, ÇORUM katliamlarını yapanlar da Yahudilerdir canım.
Türkiye'nin şeriat yönetimine kaydığını düşünüp, başlarına katliamlar geleceğini düşünenerek AKP'ye laikliten uzaklaştığı için tepki gösterenler de yanılıyordur. Çünkü Müslümanlıkta olmaz böyle şeyler, korkulacak birdurum yok değil mi?
Peki sizin hayalinizdeki (medeni) şerri Müslümanlık hangi Arap ülkedekine uyuyor?
Dini bir yönetim isteyen hangi örgüt çok uysal ve medeni?
Yıllar önce bir İranlı şair (şu an ismini hatırlamıyorum):'' Nerde Müslüman görsem, orda kan gördüm, şiddet gördüm!'' diye feryat etmiş.
Bu deli şair haklı mı acaba diye şöyle bir çevremize baksak mı, ne dersiniz?

Alıntı:
Atatürk'ün, huzur içinde yaşayabilmemiz için (şart gördüğü ve şemsiye gibi üzerimize gerdiği) laiklik ilkesinin etkisiyle, sana yaşatılan ve anlatılan (baskılanmış) Müslümanlık'a uymadığı için, IŞID'in yaptığı katliamları, acımasızlığı (bunları bana anlatılan müslümanlık yapmış olamaz, bana öcü olarak Yahudiler belletilmişti, yapsa yapsa onlar yapar bu nedenle) AMERİKA, İNGİLTERE, FRANSA, İSRAİL'nin desteğindeki YAHUDİLER (!) planlamıştır demek, ne kadar komik.
Su isaretledigim satirdan bir nevi Atatürk karsitligi sezmekteyim, bilemiyorum simdi genel olarak nasil anlasildigini!.

Alıntı:
bana öcü olarak Yahudiler belletilmişti, yapsa yapsa onlar yapar bu nedenle) AMERİKA, İNGİLTERE, FRANSA, İSRAİL'nin desteğindeki YAHUDİLER (!) planlamıştır demek, ne kadar komik.
Acaba sadece Ironimi, yoksa burada Mosad Melek yerinemi konulmakta!.

Burada bilinmesi gereken sey, Mosad´in Planlarin arkasinda oldugu, izlerinide istedigi gibi süsleyebilmesi.

Mosadin Türkiye sinirlarindada Faaliyette bulundugu gözler önünde, Körler bile Mavi Marmara davasindan sonra, bunlarin Türkiyeden Israel´e ucup, Mavi Marmara katliamlarinda yerlerini aldigini artik ögrendi.

Sayet söylediklerimden süpheleri olan varsa, Mavi Marmara davasinda elde edilen delilleri bir gözlerin önüne getirsin.

Alıntı:
Öyle ya, MARAŞ, SİVAS, ÇORUM katliamlarını yapanlar da Yahudilerdir canım.
Bunlari Gladio B davasindan dogdugunun anlasilmamasi artik süphe verici!.

Alıntı:
Türkiye'nin şeriat yönetimine kaydığını düşünüp, başlarına katliamlar geleceğini düşünenerek AKP'ye laikliten uzaklaştığı için tepki gösterenler de yanılıyordur. Çünkü Müslümanlıkta olmaz böyle şeyler, korkulacak birdurum yok değil mi?
Peki sizin hayalinizdeki (medeni) şerri Müslümanlık hangi Arap ülkedekine uyuyor?
Burada Leblebiyle Cevizmi karsilastiriliyor?.

Türkiyede Eksen kaymasi oldugunu artik Cocuklarda sezmeye basladi.

Alıntı:
Burada anca bir söz söyleyebilecegim.

"Ehamdulillah Müslümanin, ama onlar benden degil"

Alıntı:
Yıllar önce bir İranlı şair (şu an ismini hatırlamıyorum):'' Nerde Müslüman görsem, orda kan gördüm, şiddet gördüm!'' diye feryat etmiş.
Bu deli şair haklı mı acaba diye şöyle bir çevremize baksak mı, ne dersiniz?
Komik birsey degilmi?.

Nerede bir Mosad sezsem, Hükümetler yikilmis, Imparatorluklar parcalanmis, Milletin Tarihi silinmis, Bebeklere kadar Katledilmis!.

Basliyalim Firevun zamanlarindan!.

Firevunlarinin Kucaklarina Köle olarak oturup, Hükümdarligi Milletinden uzaklastirmayi basarip, Imparatorluklari yikanlar acaba kimlerdi?

Bilinen dava, Mosad en eski Katil örgütlerinden biri degilmidir?.

Yahudistan kurulmaya baslandiginda, Arap ayaklanmasi vardi.(Simdi tam olarak nerede oldugunu sormayin)

O Halk Araplari durdurmus, yeniden geriye yollamisti!.

Bunun üzerine, Arap halkinla ayri düsüncelere ugramis ulus, Mosad tarafindan saldiriya ugradi, Bebeklerin bile Kafalarini kirmak icin Taslara carptirilip, Koca bir Ulusun silinmesine neden oldu!.

Mosadin Planlari burada belli, Hanceri usaklarin eline sik, onlar bir birilerini gebertirler!.

Simdi bu yazidan cikardiklarimi degerlendiripte, halen med_i_cezir´e hak verebiliyormusun?.
Yoksa anlasilmasi gereken durumlarmi var burada?.

Yoksa benmi yanlis Rayda yol aliyorum?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti