Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.14, 16:50   #28
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131113
Aldığı Teşekkür: 42540
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: IŞİD Vahşeti Sürüyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Med Cezir'in yazdıklarını tam tamına ters anlamışsın.

Işıd örgütüne müslüman değil diyerek, islam dinine mensup kitleler bu şekilde aklanılmaz..

Bunları geçtim..

* * *

İzmir'de yapılan operasyonu + baskı ne demek? Konu ile bağ kuramadım ben.. Bu soruya halen yanıt vermedin..

Bu ters anlasilmadan dogan dava, Türkiye genelinde olan Ayiklama Politikasi, yeteri kadar cevap degilmiydi?.

Son günlerde olan Izmir Operasyonlarinda, senide kaybettigimizi zannediyordum!.

Madem yanlis anladim, hangi karsilastirmada yanlis anladigimi anlamak istiyorum.

Alıntı:
Işıd örgütüne müslüman değil diyerek, islam dinine mensup kitleler bu şekilde aklanılmaz..
Arap Bahari operasyonlarinda, Afrikadan Asyaya kayan durumda, burunlarinin üzerine düsen Örgütler tarafindan, ortaya konulan Isid´in Müslüman Ticareti oldugu kanisi yanlis bir yol olur!.

Halen Energi reservlerine olan saldirilar bunlar!.

Sedece Gladio gibi cesitli isimler konulmus!.

Simdilik isid olarak gecenin uzantilari, Fas´a kadar ulastiginin, bunlarla kiyasladiginin farkina acaba kimler vardi?.

Burada simdi Fas kiraliyetinden bahsetmiyorum, öyle anlasilmasin!.

Osmanliya, Türklere yakinliginla taninan sahislar bile, bu Arap Bahari yürüyüste haklandi.

Sixt´ler bile Kurtulus savasinda, Türklere yardim amacli Türkiye topraklarina geldigini unutanlar, Arap usaklarinin Geliboluyu savundugu tablosu sunulmakta.

Sifir sorun politikasindan kalkip, sade sorun politikasina gecip, Türkiye parcalanmak üzere!.

Yoksa benmi hayali bir dünyada yasiyorum?

Parcalanmayi bile, bütün belanin sonu oldugu kapsami algilanmaya baslandi!.

Türkiye Büyük adimlarla Üretici Ülkeden tüketici bir Ülkeye gecirildi.
Bu Planlar bir günde degil, su son dönemlerin icratinla gerceklestirildi!.

Halen nerede yanlis anladigimi kendi kendime sormaktayim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla