Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.14, 16:57   #29
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161454
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: IŞİD Vahşeti Sürüyor

Alıntı:
Son günlerde olan Izmir Operasyonlarinda, senide kaybettigimizi zannediyordum!.
Tahmin ettiğim gibiymiş..

Hayatım boyunca tüm düşüncelerimi her ortamda rahatlıkla dile getirdim.. hani derler ya, Allahtan başka kimseden korkum yok diye. Benim Allahtan bile korkum yok.. Bu da böyle bilinsin. Demirden korkan trene binmezmiş.

Sen yazılanları anlamayıp aklına başka şeyler getiriyorsan o da senin Türkçenin kıt olmasından. Yapacak birşey yok.. Oysa yazdıklarımı anlayabilsen, o cümleleri bana söylemezdin..

Yahudi düşmanlığı gözleri kör etmiş. Adeta popomuz kaşınsa Yahudilerden bilinecek duruma gelindi..

Birkaç mesaj önce yazdıklarımı iyi oku..

* * *

Bu saçma konuya olması gerekenden fazla zaman harcadım. Benden alıntı yapılmazsa memnun olurum, zira benim bir sürü işim var.. Engel olunuyor.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.