Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.14, 23:57   #44
C.Doğan
Uzman Üye

C.Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 29662
Aldığı Teşekkür: 5946
Rep Derecesi : C.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura about
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: IŞİD Vahşeti Sürüyor

Arkadaşlar konuyla ilgili benim yazdığım yorumdan sonra konu biraz ekseninden kaçmış gibi.

Alaturka, İnsanlıkarayan, Serserigezgin, Real ve yorum yazan diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sizlerin bu konu başlığı altında yazdıklarınızın hepsini okumaya ve anlamaya çalıştım.

Aslında hepimizin söylediği, söylemek istediği çok farklı değil. Ben bir kaç cümleyle genel olarak düşüncelerimi anlatmaya çalışayım. Ve bu bölümü kapatayım.

- Atatürk'çüyüm.
- İnsanım, herhangi bir partiye üye ve sempatizeni de değilim.
- Müslümanım. Diğer din ve dinsizlere de saygım, sevgim vardır
- Zavallı, savunmasız, sadece İNSAN sıfatını taşıyan canlıları öldüren, DİNSİZ-YA DA HERHANGİ BİR DİNE MENSUP İNSAN VE ÖRGÜTLERE , ONLARI DESTEKLEYEN DEVLET, KURUM VE KİŞİLERE DE KARŞIYIM.

- Ve herşeyden önce İNSANIM. Kendim içim düşündüklerimi her İNSAN için de istiyorum.

Şimdilik yazacaklarım bu kadar. Bu başlık altında bundan sonra yazmayacağım.

Sevgi ve saygılarımla.