Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.08.14, 00:11   #47
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: IŞİD Vahşeti Sürüyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Doğan Mesajı göster
Arkadaşlar konuyla ilgili benim yazdığım yorumdan sonra konu biraz ekseninden kaçmış gibi.

Alaturka, İnsanlıkarayan, Serserigezgin, Real ve yorum yazan diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sizlerin bu konu başlığı altında yazdıklarınızın hepsini okumaya ve anlamaya çalıştım.

Aslında hepimizin söylediği, söylemek istediği çok farklı değil. Ben bir kaç cümleyle genel olarak düşüncelerimi anlatmaya çalışayım. Ve bu bölümü kapatayım.

- Atatürk'çüyüm.
- İnsanım, herhangi bir partiye üye ve sempatizeni de değilim.
- Müslümanım. Diğer din ve dinsizlere de saygım, sevgim vardır
- Zavallı, savunmasız, sadece İNSAN sıfatını taşıyan canlıları öldüren, DİNSİZ-YA DA HERHANGİ BİR DİNE MENSUP İNSAN VE ÖRGÜTLERE , ONLARI DESTEKLEYEN DEVLET, KURUM VE KİŞİLERE DE KARŞIYIM.

- Ve herşeyden önce İNSANIM. Kendim içim düşündüklerimi her İNSAN için de istiyorum.

Şimdilik yazacaklarım bu kadar. Bu başlık altında bundan sonra yazmayacağım.

Sevgi ve saygılarımla.
Cengiz abi gerçekten son noktayı koymuşun,
Söylediklerinin hepsine katılıyorum, eyvallah
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti