Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.08.14, 02:25   #55
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131136
Aldığı Teşekkür: 42554
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: IŞİD Vahşeti Sürüyor

Med-i-Cezir'in paylasimini ters anlamis oldugum anlasilmis, yada O kaniya varmissiniz.

20´inci Paylasimda, tabiki Yönetime yazilan Paylasimlarindan haberim yoktu, konu orada acikta.

Kendi düsüncelerimle, satir satir ayiklamaya calisip, görüslerimi belirttim.
Halen nerede "neden" yanlis anladigimin farkinda degilim.

Bunun tesirinle baska bir sonuc ortaya cikabilirmiydi?.

Alıntı:
Atatürk'ün, huzur içinde yaşayabilmemiz için (şart gördüğü ve şemsiye gibi üzerimize gerdiği) laiklik ilkesinin etkisiyle, sana yaşatılan ve anlatılan (baskılanmış) Müslümanlık'a uymadığı için, IŞID'in yaptığı katliamları, acımasızlığı (bunları bana anlatılan müslümanlık yapmış olamaz, bana öcü olarak Yahudiler belletilmişti, yapsa yapsa onlar yapar bu nedenle) AMERİKA, İNGİLTERE, FRANSA, İSRAİL'nin desteğindeki YAHUDİLER (!) planlamıştır demek, ne kadar komik.

Ikinci Dünya savasina katilmamis olsakta, Dogu Blok´u durdurabilme amacli Galdio ortaya atilmadimi?.

Türkiyede Doguya karsi korkular güdülüpte, Bati bolklara girdigimiz dogru degilmi?.

Simdi Dogu Blok´u Melek olarak gösterme amacim yok, Kominist düsünceleride savunmuyorum.

Simdi bu Gladiodan gelen hadiseleri göz önüne alirsak, gerisini hesaplamaya yetisemiyoruz?.

Hatirlayalim, Gladionun sonralarini, Rusya Ülkesinden atti, hepsini Yahudistana geriye yolladi.

Iste simdi bunlarla isbirligine gecen Hükümet, bizleri bu duruma getirdi.

Hadi bir adim daha gideyim!.

Daha evvel Esad kardesinle beraber kahvalti yapanlar, neden birden Esadla Savas haline geldi?.

Rusyadan kovulan Gladio uzantilarina yer acabilmek icin.

Fazla gecmez, yeniden bir CIA agenti cikar, yakinda aciklamalarda bulunur, bu Galdionun kacincisi oldugunu.

Galdio B´eyle baslayan örgüt, C, D, E, F, G, H, ve böyle devam ettigini hic aklinizdan gecirdinizmi?.

Belkide en azindan Gladio c´den duymus olabilirsiniz, birkac sene evvelsine interesan bilgiler sunulmustu.

Böylelikle Wikileaks´la Piyasaya sunulan bilgilerden, hepsinin perdesi düsmeye, gercek yüzleri aciga kavusmaya baslamisti.

Kilit burada Gladio´dadir!.

Benim icin gercek adi Mosad´tir.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.