Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.08.14, 01:49   #10
trk23
Üye

trk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 48
Ettiği Teşekkür: 50
Aldığı Teşekkür: 141
Rep Derecesi : trk23 muhteşem bir gelişmedetrk23 muhteşem bir gelişmedetrk23 muhteşem bir gelişmedetrk23 muhteşem bir gelişmedetrk23 muhteşem bir gelişmedetrk23 muhteşem bir gelişmedetrk23 muhteşem bir gelişmedetrk23 muhteşem bir gelişmedetrk23 muhteşem bir gelişmedetrk23 muhteşem bir gelişmedetrk23 muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
trk23 - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: IŞİD 200 Şii Türkmeni Kaçırdı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Arsenik Mesajı göster
Algoritman nasıl çalışıyorsa artık recep ...Önce kan bağı...Gerci sende Türk değilsin...
Sünni olduğunu da sanmıyorum. Sünni olsaydı bu şahıs ve hükümeti, NUSRA, ÖSO, İC, gibi selefi-vahabi terör örgütleri yerine, Filistin direniş örgütlerine yardım ederlerdi. Sadece sünnilik adını yanlış adrese karşı kullanıyorlar ki, bölgedeki zinde halkları, ki çoğunluk kesimi şii ve alevidir, BOP hesabına yok etsinler. Sünnileri çok seviyorlarsa, Suriye'deki Yermük kampındaki Filistinlilere yardım etsinler. Hani bir gün IŞİD'in, bir gün Nusra'nın, bir gün başka vahabi-selefi örgütün basıp kendilerine katılmayanları katliam ettiği o Filistinli sünni kampı. Veya Suriye ve Irak'ta aynı durumda olan birçok sünni aşiretlere yardım etsinler. Ancak hayır, bunlara kan kusturan terör örgütlerini destekliyorlar.

Eğer hükümet ve körfezdeki kankaları (Katar, Saudi, vs. krallık-şeyhlikleri) sünni iseler ve sünnileri umursuyorlarsa, Filistin'e bir kurşun vererek yardım etsinler. Ancak Gazze'ye askeri yardımı İran ve Suriye'den başkası yapmıyor. Bu da herşeyi açıklamaya yeterli. Bunların sözümona sünnilikleri (!) İsrail'e karşı değil, Nil'den Fırat'a kadar her Müslüman (sunni, şii, alevi) milletlere karşı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Bu IŞİD ya İsrail'li ya da tamamen İsrail kontrolünde. Adamlar soykırım yapıyorlar. Binlerce müslüman öldürüyorlar; e buna kim sevinir ?...

Büyük İsrail projesine hız verdiler herhalde...
Haklısınız;

İşte IŞİD ve İsrail benzerliği:

Nasr TV - Hey IŞİD! Orda Mısın?