Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.08.14, 18:20   #36
Arsenik
Tam Üye

Arsenik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 230
Aldığı Teşekkür: 799
Rep Derecesi : Arsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Talking Cevap: Yeni Başbakanımız Ahmet Davutoğlu.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Silmiş olduğun ilk cümlenide okudum
Politik eleştirilerine eyvallah,
Ama, alaycı ve aşağılayıcı, insanların fiziki eksikliklerini bile
eleştiri malzemesi yapmanız hiç hoş değil
Kısa boylu insanlara hakaret bu,
Ayrıca yazınızda nefret var,
Yazdıklarınızı tekrar gözden geçirmenizi rica ediyorum
Forum gerçek gibi bir platformun seviyesini düşürmeyelim
Lütfen
Bizdeki politik eleştiler genelde meclis kürsüsünde halkın temsilcileri tarafından şöyledir,

Çaldıysam ********im,namussuzum,eğer bir gün zengin olduysam bilin ki hırsızlık yapmışım haram yemişimdir...zaten laf anlatamayan konuşmaktan aciz insanlar bir çoğu.... eleştiriler!!!!! kafi gelmezse judo sumu güreşi vs..vs..sirke gideceğinize bir kaç dakika meclisi izleyin..

Çaldın dediğin gibisin...Zengin oldun yedi cümleni zengin ettin haramı da yedin hırsızlığını da yaptın....Sonra şükürler olsun yaratana...

Kendi şerefini al aşşağı eden namusunu beş paralık eden bir insan boşbakan ve zümresi...bu adamlar gurur mu duyalım alay mı edelim bizlerle gayet güzel alay ediyorlar...

Gelde nefret etme etmeyen ya mutluluk hapı alıyordur...yada inan ki ceviz içi kadar beyne sahip değildir..

İnsanların fiziksel eksiklikleri ile dalga geçmiyorum ki olanı yazıyorum...boyu kısa değil mi kısa...? diğerinin kide uzun o vakit oda fiziksel fazlalık oluyor..bunlara insan demek bile kibarlık gibi geliyor..

Yıllardır kendilerini her türlü rezalet içine sokabiliyorlar ama bir vatandaş olarak ben eleştirdiğimde dokunmamalı?

Yorumun ana teması adamın boyunun kısa olup olmaması değil...o sadece küçük bir detayı...resmin bütününü görmek lazım

ben ilk cümlemi çok sevmiştim oysa

adam Başbakanlık adaylığını bile açıklayamadı mı garip bir durum değil mi?