Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.08.14, 01:12   #7
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: İnsanlıkarayan Nerdesin?

Ben gidersem o zaman görürsünüz gününü.

Belirtilen konuda insanlıkarayan'ın özür borcu var. Hoş, dilemese de olur. Yanlış anladığı, yazılanları tam tersini anladığı aşikar. Yazılanları doğru anladığını sanıp, onun düşüncelerine ters de olabilir..

* * *

Size bir durumu açıklayayım. Bu sitenin var oluşu, bu gibi siyasi konular değildir. Bu gibi siyasi konulardan siteye gelen tek bir kişi bile yoktur.

El ile tutulur, yokluğu aranır kişilerin hemen hepsinin hangi konulardan buraya geldiğini de biliyorum.

Demem odur ki, siyasi konuların benim için zerre kadar kıymeti harbiyesi yoktur.

Siyasi konulardaki farklı düşünceler ile ilgili giden olursa da hiç üzülmem, oralı bile olmam... Zira sitenin duruşu bellidir. Siteye gelen bunu kabul ederek geliyor demektir. Kısa bir incelemeden sonra sitenin duruşu da açık seçik anlaşılır..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.