Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.08.14, 10:43   #11
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161595
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: İnsanlıkarayan Nerdesin?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Real bey, bak bende alinacam simdi

Kimse siyasi görüsünden dolayi buraya gelmiyormu,dediniz? Been Ben burada bazi seyler söylenilebildigi icin burdayim.
Hayret etmiyorda degilim, Burayi nasil görmüyorlar. Ben bir cok sitenin kapatildigini biliyorum.

insanlikarayana biraz hak veriyorum, Bende ilk okudugumda yanlis anladim. Bir kac kere okumak gerekiyor, anlayabilmek icin.
Yurt disinda yasayan biri icin (ben dahil) biraz kavram karisikligi vardi yazida.

Yazıyı kimin yazdığı, ya da bir yazıyı onaylayanın kim olduğu hiç mi önemli değil?

Ben mesela, bildiğim arkadaşların bazı konulardaki yazılarının altına okumadan imzamı atarım..

* * *

Siyasi görüşünden dolayı değil, siyasi konulardan buraya kimsenin geldiğine şahit olmadım. Bak sen de yanlış anlamaya başladın @Asena..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.