Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.08.14, 11:59   #3
Hasat
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 153
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12916
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sana hakkımızı helal etmiyoruz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Otuz senedir boşu boşuna akan kan devam etse dahamı iyiydi,
Kürt hareketini sivil siyasete çekmenin neresi kötü,
Bak Selahattim demirtaş elimize asla silah almayacağı, bütün
Türkiye'nin oyuna talibiz dedi ve her bölgede az çok oyu aldı
Biz yıllarca bunu istemiyormuyduk,
Giden şehitlerimizin canından kim mesul
Onların ana babaları haklarını helal etmişmiki bu teröre dur deneyenlere,

Evet eskiden ayrışma yoktu,
Kürt, Türk, ermeni, Gürci, çerkes, alevi ayrımı yoktu.
Herkes Türk doğar Türk öldürdü bu topraklarda
Insanlar kimliklerini açıkça ifade etmekten çekinirlerdi,

Ak parti bütün asimilasyon politikakarına son verdi,
El konulan azınlık mallarını iade etti,
Artık hiç kimse kimliğini saklamak zorunda değil
Olmadı arkadaşım 13 maddeden sadece bunamı savunma yazdın daha üstün bir performans beklerdim senden.

Eskiden kimse kimliğini saklamıyordu çocukluğum doğuda geçti benim elivilerin şafilerin arasında onlar kürttü araptı ben türktüm ve hiç bir zaman kimse kimseyi dışlamadı.
Esas şimdi kimliğini siyasi görünüşünü saklamak zorundasın çünkü RTE kendinden olayanı insan yerine koymuyor.Ne demek cumhurbaşkanı oldum ama partiden elimi çekmedim.Onu ayrıştırma ruhu besliyor oda bunu çok iyi biliyor.
Türklülüğü yok etmekten sizler gurur duyuyorsunuz ama biz duymuyoruz.

Eğer terörü bitirmek apo piçine boyun eğmekten geçiyorsa bunu öncekilerde yapablirdi.

Neyse alaturka akp net ortamındaki savunucalına maaş ödüyor haberin yoksa hakkını iste bence 800 TL den başlıyor çünkü
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.